Rochers de Naye - Caux Ceny skipasov 2022/23

Rochers de Naye - Caux Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Rochers de Naye - Caux? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Rochers de Naye - Caux Sezónne skipasy

*Ceny v CHF
Platné pre:DieťaDospelý
Platné pre: 2019-2020Ceny platné do: 19. 4. 2020210.00420.00
Poznámka:

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 22. nov 2019. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Rochers de Naye - Caux Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v CHF
NázvuAktualizované: 22. 11. 2019DieťaDospelý
1-dňový18.0035.00
Poznámka: Prix avec train au départ de Montreux

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 22. nov 2019. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si lyžovačku

Rochers de Naye - Caux Ubytovanie

Rochers de Naye - Caux Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Rochers de Naye - Caux je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Rochers de Naye - Caux vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Rochers de Naye - Caux Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Rochers de Naye - Caux na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 07. dec 2022 a predbežným dátumom konca 02. apr 2023. Vďaka 7 zjazdovkám a 5 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +41 (0)21 989 81 90.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: