Ski centrum Kálnica, Považie

Považie Najlepšie hodnotené lyžiarske strediská

Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Najlepšie hodnotené lyžiarske strediská

Kvalita/Cena

Perfektné zjazdovky, kvalitné služby, dobré zázemie, ubytovanie na dosah a optimálny pomer kvality a ceny. Ideálne miesto pre skvelú lyžiarsku dovolenku na snehu.

Považie - Najlepšie hodnotené lyžiarske strediská | Ktoré sú najobľúbenejšie strediská?

Užívatelia OnTheSnow hodnotia lyžiarske strediská v regióne Považie vo viacerých kategóriach. Ktoré stredisko je najvhodnejšie pre rodiny s deťmi? Ktoré má najlepšie zjazdovky? Kde nájdete najlepšie snowparky? V ktorom stredisku je najlepšia apres-ski zábava? Naši užívatelia sa s vami o svoj ​​názor delia tu - a vy sa samozrejme môžete pripojiť tiež tiež.

Naplánuj si pobyt

Strediská - Považie FAQ

Lyžiarske strediská a lyžovanie na Považí

Považie ponúka niekoľko menších lyžiarskych stredísk, ktoré sú vybavené lyžiarskymi vlekmi a technickým zasnežovaním. V oblasti Dolného Považia sa nachádzajú strediská Kálnica (pri Novom Meste nad Váhom), Ski Land Stará Myjava (pri Myjave) a Bezovec (pri Piešťanoch). Tieto strediská zároveň patria k najjužnejšie položeným slovenským strediskám.

V oblasti Horného Považia, kam zasahujú Javorníky, je obľúbeným strediskom Ski Čertov v Lazoch pod Makytou či Ski Podjavorník v Papradne.

Zaujímavá je aj Kohútka, lyžiarske stredisko ležiace priamo na štátnej hranici s Českou republikou, a má tak prístupovú cestu tak zo slovenskej, ako aj z českej strany.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.