Považie

Čertov - Lazy pod Makytou Recenzie

Recenzie Čertov - Lazy pod Makytou

Poznáte Čertov - Lazy pod Makytou? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ Čertov - Lazy pod Makytou nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie Čertov - Lazy pod Makytou

Spolu:
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.

Všetky recenzie

Najnovšie
Andrea undefined
undefined
pred 2 rokmi
Vlado Ch.
Vinikajuce stredisko... Kompletná recenzia
Je tu vsetko
Ziadne
pred 2 rokmi
jmisun
male stredisko, najdete tam vsetko.... Kompletná recenzia
undefined
pred 2 rokmi
Štefan
Na svah sme prišli na popoludnie. Na stránke majú aj lístok po 12.00 ale reálne takáto možnosť nie je. Prosím o úpravu webu. Lyžovanie OK ,svah na krajoch neupravený s hlbším snehom ,miestami v spodnej časti trochu ľadu (bubny) Nevyhovujúce čítačky skipasov na pravej strane turniketu (vrecko na skipas na bunde je väčšinou na ľavom rukáve ) ,nutnosť skipas priložiť až k čítačke. Doporučujem zobrať si úchytky na skipas s navijakom. Občerstvenie OK , bufet pod svahom stačí na rýchle zasytenie (kapustnicu ,klobásu ,čaj ) . V bufete vonku by to chcelo niečo pod zadok ( inde som na svahu videl take podložky zo styroduru) nestojí to veľa ale pomôže. Inak super. ... Kompletná recenzia
Cena
Slabá upravenosťou trate
pred 3 rokmi
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti s týmto strediskom. Pridaj svoju recenziu, pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti v stredisku páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Vyber svoje celkové hodnotenie
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Všetky práva vyhradené.