Przemyśl Ceny skipasov 2022/23

Przemyśl Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Przemyśl? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Przemyśl Sezónne skipasy

*Ceny v PLN
Platné pre:Dospelý
Platné pre: 2020-2021Ceny platné do: 30. 4. 2021500.00
Poznámka:

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 10. dec 2020. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Przemyśl Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v PLN
NázvuAktualizované: 21. 12. 2020Dospelý
1-dňový70.00
4-hodinový60.00
2-denný skipas135.00
6-denný skipas250.00
Poznámka: W rubryce "karnet 6-dniowy" podaliśmy cenę karnetu 7-dniowego. Stacja nie sprzedaje skipassów na 6 dni. Podana cena karnetu popołudniowego dotyczy w tym wypadku karnetu na 4h.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 21. dec 2020. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si lyžovačku

Przemyśl Ubytovanie

Przemyśl Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Przemyśl je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Przemyśl vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Przemyśl Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Przemyśl na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 17. dec 2022 a predbežným dátumom konca 26. feb 2023. Vďaka 3 zjazdovkám a 2 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +48 16 675 50 49.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: