Recenzie Ski Vitanová

Poznáte Ski Vitanová? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ Ski Vitanová nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie Ski Vitanová

Spolu (3.3)
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.
Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto stredisko

Všetky recenzie

Najnovšie
Elena
Zatiaľ najlepšie lyžiarske stredisko pre rodiny s deťmi, v akom sme boli.Pomer cena/výkon bezkonkurenčný.
Milí ľudia, chutné jedlo, dobré ceny, super svah, sedačková lanovka, lyžiarska škola, málo ľudí
Na malý vlek si treba vyšľapať hore kopcom
Noroo
bol som nadmieru spokojny.velmi mily ludia,super pristup.perfektne jedlo.urcite pridem aj nabuduce
hornik
Bola to naša prvá sezóna, v ktorej sme spoznali zjazdovku vo Vitanovej. Na rozdiel od mnohých návštevníkov môžeme posudzovať celú sezónu, pretože pod zjazdovkou v dedine Vitanová máme chatu, z ktorej vidieť aj na zjazdovku. Sú tam srdeční ľudia, výnimočná starostlivosť o prípravu tratí pred ranným otvorením prevádzky a ochota s ktorou sa vo veľkých komerčných strediskách dnes už nestretneme. Aj trate rôznej obťažnosti a ich poloha umožňuje dostatočné vyžitie pre všetkých - od detí, začiatočníkov až po "závodníkov". Je to slnečná stráň s pekným okolím a výhľadom. Aj počas víkendu neboli časy čakania na vleky zvlášť dlhé a na záver dňa sme boli skutočne príjemne uťahaní a vhodní na relax v horúcom termálnom bazéne v neďalekých Oraviciach. Určite v budúcich sezónach budú objavovať jej prednosti mnohí z našich priateľov, ktorí o tejto lokalite doteraz ešte ani nepočuli.
Linda H.
Pochádzam z Pezinka a som dlhoročný návštevník tohto menej známeho lyžiarskeho strediska.Mám len dobré skúsenosti ako zo svahmi, tak aj s výberom jedál a obsluhou v bufete.Ak niekto kritizuje upravenosť tratí, treba si privstať a ísť lyžovať o 9:00h ráno!Vtedy tá zjazdovka nemá chybu a pri dobrom počasí je výhľad na poľské aj naše Tatry bezkonkurenčný.Ďakujem všetkým, ktorí zabezpečujú chod tohto strediska a teším sa na ďalšiu návštevu.
poloha strediska, úprava tratí
chýbajú mi magnetky na pamiatku:-)
Janka Zahoranová
V peknom prostredí je možnosť sa pekne polyžovať. Odporúčam však stredisku zaviesť bezpečnostné opatrenia na hlavnej zjazdovke, ktorá má nezabezpečený okraj. Má tam byť ochranná sieť. A tiež úprava zjazdoviek má byť dokonalé vyrovnanie. Inak dobré.
Menšie stredisko, menej ľudí.
Nesprávne upravené zjazdovky. Sú tam pupáky, po nahrnutom a zmrznutom snehu. Nebezpečné!
Ja
Prekvapil ma personal prijemny ako zimnica a tykanie zakaznikov.
Mozno ked je dost snehu by som dal 3 hviezdicky.
Vsetko
Eva
Lyžiarske stredisko Ski Vitanová hodnotím veľmi pozitívne, lyžovali sme tam počas jarných prázdnin. Zjazdovky boli upravené, sneh výborný, žiadne dlhé rady na vlek, cena prijateľná. Chcem však vyzdvihnúť hlavne lyžiarsku škôlku, kde sa náš štvorročný syn učil lyžovať. Na lekcie sa vždy veľmi tešil, takže veľké poďakovanie patrí inštruktorke Majke za láskavý a trpezlivý prístup s výborným vysledkom, nakoľko počas jedného týždňa zvládol lyžovanie tak, že sme sa nestačili diviť ☺.Všetci zamestnanci v lyžiarskej škôlke však boli ústretoví a napomocni. Určite odporúčam rodičom, ktorí chcú, aby sa ich ratolesti naučili dobre a rýchlo lyžovať, aby sa na nich obrátili. V budúcnosti plánujeme toto stredisko navštíviť opäť a už teraz vieme, kde sa bude učiť lyžovať i mladšia dcéra ☺
Martina reccal
Navštívili jsme Vitanovou v den spuštění lanovky, svah ledový a tvrdý, ale velmi pěkně upravený. Lyžovat se dalo celkem pěkně, než se sjezdovka zaplnila lidmi, pak už se na jedné otevřené sjezdovce lyžovalo obtížně. Bohužel jsme však zjistili, že se nám ušpinily bundy během jízdy na lanovce, která byla od vazelíny a oleje. Obsluha nás odkázala zřejmě na šéfa, který byl nejdříve mimo areál, a poté s námi problém s jistou dávkou arogance odmítl řešit, že oni nemají jak to vyčistit a různé výmluvy, domluva žádná. Prý každý jezdí na lanovce na vlastní nebezpečí. Z důvodu tohoto přístupu areál v budoucnu již nenavštívíme.
pěkně upravené sjezdovky
neochota řešit potíže, arogance ze strany majitele
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti so strediskom Ski Vitanová, pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Vyber svoje celkové hodnotenie
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.