Mt. Lyford Alpine Resort Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Mt. Lyford Alpine Resort? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Mt. Lyford Alpine Resort Sezónne skipasy

*Ceny v NZD
Platné pre:
Junior
Dospelý
Platné pre: 2018-2019Ceny platné do: 31. 5. 2018159.00349.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 26. apr 2018. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Mt. Lyford Alpine Resort Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v NZD
Aktualizované: 27. 4. 2018
Junior7-17
Dospelý18+
1 deň35.0075.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 27. apr 2018. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

Mt. Lyford Alpine Resort Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Mt. Lyford Alpine Resort je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Mt. Lyford Alpine Resort vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Mt. Lyford Alpine Resort Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Mt. Lyford Alpine Resort na lyžiarsku sezónu 2024 – 2025 s predpokladaným dátumom začiatku 24. júl 2024 a predbežným dátumom konca 15. sep 2024. Vďaka 20 zjazdovkám a 6 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2024 – 2025 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle 64 3 315 6178.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.