Pajarito Mountain Ski Area Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Pajarito Mountain Ski Area? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Pajarito Mountain Ski Area Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v US$
Aktualizované: 21. 12. 2023
Dieťa
1 deň0.00
1 deň - víkend0.00
Poznámka: Lift ticket is dynamic and changes with demand.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 21. dec 2023. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Pajarito Mountain Ski Area Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Pajarito Mountain Ski Area je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Pajarito Mountain Ski Area vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Pajarito Mountain Ski Area Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Pajarito Mountain Ski Area na lyžiarsku sezónu 2024 – 2025 s predpokladaným dátumom začiatku 15. dec 2023 a predbežným dátumom konca 14. apr 2024. Vďaka 53 zjazdovkám a 6 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2024 – 2025 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle (505) 662-5725.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.