Mt. Rose - Ski Tahoe Ceny skipasov 2023/24

Mt. Rose - Ski Tahoe Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Mt. Rose - Ski Tahoe? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Mt. Rose - Ski Tahoe Sezónne skipasy

*Ceny v US$
Platné pre:
Dieťa6-15
Dospelý16+
Platné pre: 2022-2023Ceny platné do: 23. 4. 2023375.00795.00
Poznámka: Premier Pass pricing shown. Visit resort website for more pass options and the most up-to-date pass pricing.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 26. aug 2022. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Mt. Rose - Ski Tahoe Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v US$
Aktualizované: 13. 11. 2018
Dospelý16+
1 deň135.00
1 deň - víkend135.00
Poznámka: Visit skirose.com for the most up-to-date lift ticket pricing.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 13. nov 2018. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

Mt. Rose Ubytovanie

Mt. Rose - Ski Tahoe Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Mt. Rose - Ski Tahoe je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Mt. Rose - Ski Tahoe vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Mt. Rose - Ski Tahoe Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Mt. Rose - Ski Tahoe na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 s predpokladaným dátumom začiatku 10. nov 2023 a predbežným dátumom konca 28. apr 2024. Vďaka 66 zjazdovkám a 8 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle 800-754-7673.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: