Mt. Rose - Ski Tahoe Ceny skipasov 2022/23

Mt. Rose - Ski Tahoe Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Mt. Rose - Ski Tahoe? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Mt. Rose - Ski Tahoe Sezónne skipasy

*Ceny v US$
Platné pre:Dieťa6-15Dospelý16+
Platné pre: 2018-2019Ceny platné do: 28. 4. 2020295.00745.00
Poznámka: Double Down Premier Pass pricing shown. This pass allows skiing/snowboarding for the remainder of the 18/19 season and all of the 19/20 season. Visit resort website for more pass options and the most up-to-date pass pricing.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 26. mar 2019. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Mt. Rose - Ski Tahoe Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v US$
NázvuAktualizované: 13. 11. 2018Dospelý16+
1-dňový135.00
1-dňový - víkend135.00
Poznámka: Visit skirose.com for the most up-to-date lift ticket pricing.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 13. nov 2018. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si lyžovačku

Mt. Rose Ubytovanie

Mt. Rose - Ski Tahoe Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Mt. Rose - Ski Tahoe je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Mt. Rose - Ski Tahoe vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Mt. Rose - Ski Tahoe Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Mt. Rose - Ski Tahoe na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 09. dec 2022 a predbežným dátumom konca 08. máj 2022. Vďaka 65 zjazdovkám a 8 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle 800-754-7673.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: