Elko SnoBowl Ceny skipasov 2022/23

Elko SnoBowl Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Elko SnoBowl? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Elko SnoBowl Sezónne skipasy

*Ceny v US$
Platné pre:
Junior13-18
Dospelý37-64
Senior65+
Platné pre: 2022-2023Ceny platné do: 26. 8. 2022525.00899.00675.00
Poznámka: Power Pass pricing. Unlimited Access: Snowbowl, Purgatory, Brian Head, Hesperus, Sipapu, Pajarito, Nordic Valley & Spider Mountain. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 25. aug 2022. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Elko SnoBowl Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v US$
Aktualizované: 2. 11. 2017
Dospelý
1 deň20.00
1 deň - víkend20.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 02. nov 2017. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

Elko SnoBowl Ubytovanie

Elko SnoBowl Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Elko SnoBowl je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Elko SnoBowl vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Elko SnoBowl Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Elko SnoBowl na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 30. dec 2023 a predbežným dátumom konca 01. apr 2024. Vďaka 10 zjazdovkám a 2 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle 775-934-3191.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: