Slovak

Lyžiarske strediská Monterosa

Tí, ktorí navštívia Monterosa Ski po prvý krát sú väčšinou očarení miestnou krajinou. Počas posledných 30 rokov Monterosa Ski poskytovala lyžiarom úžasné zážitky na svahoch. Zjazdovky a vleky v Monterosa Ski Vám pripravia nezabudnuteľné zážitky. O zjazdovky je skvele postarané, časom sa rozširujú s ohľadom na životné prostredie.
Vleky v lyžiarskej oblasti Monterosa Ski sú hlavnou dominantou, pretože sú veľmi moderné a väčšina z nich nie je staršia ako tri roky. Lyžiarska oblasť sa tiahne od nadmorskej výšky 1212 m až do 3275 m. Zjazdovky sú určené pre všetkých, keďže majú rôzne stupne obtiažnosti. Na svoje si tu prídu aj deti a úplní začiatočníci.
Nájdete tu takmer 200 km zjazdoviek. Celkový počet zjazdoviek je 64, z čoho 40 je pre pokročilejších lyžiarov, 18 pre začiatočníkov a 6 pre expertov. 170 km zjazdoviek je pokrytých zasnežovacím systémom, čo zaručuje lyžovačku počas celej zimnej sezóny.
Monterosa Ski ponúka mnoho východiskových bodov pre lyžiarov. Východiskové body sú vzájomne prepojené pomocou skibusov. Každý rok sa koná v Monterosa Ski súťaž v skialpinizme. Táto súťaž sme každoročne privádza mnoho skúsených atlétov z celého sveta.

Najlepšie hotely: Monterosa

* Cena za jednu dvojlôžkovú izbu nezahŕňa všetky miestne dane a poplatky. Podrobnosti nájdeš u našich partnerov.

0
stredísk s viac ako 20 cm nového snehu