Michigan, Crystal Mountain, MI

Crystal Mountain, MI Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Crystal Mountain, MI? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Crystal Mountain, MI Sezónne skipasy

*Ceny v US$
Platné pre:
Dieťa0-6
Junior7-17
Dospelý18-64
Senior65-79
Platné pre: 2023-2024Ceny platné do: 1. 4. 20240.00399.00629.00569.00
Poznámka: Premier Season Pass prices as of last date modified.Kúpiť online

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 26. sep 2023. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Crystal Mountain, MI Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v US$
Aktualizované: 26. 9. 2023
Poznámka: For the best prices on lift tickets, buy online, in advance at crystalmountain.com/ticketsKúpiť online

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 26. sep 2023. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Crystal Mountain, MI Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Crystal Mountain, MI je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Crystal Mountain, MI vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Crystal Mountain, MI Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Crystal Mountain, MI na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 s predpokladaným dátumom začiatku 06. dec 2024 a predbežným dátumom konca 06. apr 2025. Vďaka 59 zjazdovkám a 8 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle 877-845-9160.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.