Prémiový partner

Boyne Mountain Resort Ceny skipasov 2022/23

Boyne Mountain Resort Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Boyne Mountain Resort? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Boyne Mountain Resort Sezónne skipasy

*Ceny v US$
Platné pre:Junior6-17Dospelý18-69Senior70-79
Platné pre: 2022-2023Ceny platné do: 15. 10. 2022399.00949.00609.00
Poznámka: Boyne Gold Pass prices shown, current on promo rate as of this writing. For the latest pricing and other options such as the Ikon Pass, click/tap Purchase.Kúpiť online

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 03. aug 2022. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Boyne Mountain Resort Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v US$
NázvuAktualizované: 10. 5. 2019
Poznámka: Click the Purchase button to check the ski resort website for current lift ticket pricing and buy lift tickets.Kúpiť online

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 10. máj 2019. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Boyne Mountain Resort Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Boyne Mountain Resort je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Boyne Mountain Resort vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Boyne Mountain Resort Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Boyne Mountain Resort na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 03. dec 2022 a predbežným dátumom konca 24. apr 2023. Vďaka 60 zjazdovkám a 12 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle 231.549.6000.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: