Prémiový partner

The Highlands Ceny skipasov 2023/24

The Highlands Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku The Highlands? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

The Highlands Sezónne skipasy

*Ceny v US$
Platné pre:
Junior6-17
Dospelý18-69
Senior70-79
Platné pre: 2023-2024Ceny platné do: 28. 11. 2023349.00799.00359.00
Poznámka: Prices indicated are for the The Highlands Pass. Kúpiť online

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 25. okt 2023. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

The Highlands Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v US$
Aktualizované: 6. 7. 2023
Poznámka: Click the Purchase button to check the ski resort website for current lift ticket pricing and buy lift tickets.Kúpiť online

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 06. júl 2023. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

The Highlands Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte The Highlands je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska The Highlands vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

The Highlands Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko The Highlands na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 s predpokladaným dátumom začiatku 01. dec 2023 a predbežným dátumom konca 24. mar 2024. Vďaka 54 zjazdovkám a 8 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle 855.688.7022.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: