Bradford Ski Area Ceny skipasov 2023/24

Bradford Ski Area Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Bradford Ski Area? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Bradford Ski Area Sezónne skipasy

*Ceny v US$
Platné pre:
Dospelý
Platné pre: 2018-2019Ceny platné do: 30. 4. 2019665.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date season pass pricing.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 30. nov 2018. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Bradford Ski Area Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v US$
Aktualizované: 30. 11. 2018
Dospelý
1 deň37.00
1 deň - víkend55.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 30. nov 2018. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

Bradford Ubytovanie

Bradford Ski Area Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Bradford Ski Area je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Bradford Ski Area vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Bradford Ski Area Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Bradford Ski Area na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 s predpokladaným dátumom začiatku 27. dec 2023 a predbežným dátumom konca 17. mar 2024. Vďaka 15 zjazdovkám a 10 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle (978) 373-0071.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: