Podbreziny - Športové Centrum Petry Vlhovej Ceny skipasov 2022/23

Podbreziny - Športové Centrum Petry Vlhovej Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Podbreziny - Športové Centrum Petry Vlhovej? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Podbreziny - Športové Centrum Petry Vlhovej Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v
Aktualizované: 8. 2. 2023
Dieťa
Dospelý
Senior
1 deň15.0018.0015.00
4 hodiny10.0012.0010.00
Poznámka:

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 08. feb 2023. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

Podbreziny Ubytovanie

Podbreziny - Športové Centrum Petry Vlhovej Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Podbreziny - Športové Centrum Petry Vlhovej je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Podbreziny - Športové Centrum Petry Vlhovej vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Podbreziny - Športové Centrum Petry Vlhovej Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Podbreziny - Športové Centrum Petry Vlhovej na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 27. dec 2023 a predbežným dátumom konca 17. mar 2024. Vďaka 1 zjazdovkám a 1 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +421 910 275 710.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: