Krušné hory

Mariánské Lázně Recenzie

Recenzie Mariánské Lázně

Poznáte Mariánské Lázně? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ Mariánské Lázně nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie Mariánské Lázně

Spolu:

Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.
Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Celkový dojem

Všetky recenzie

Najnovšie

Vladimír Bubák

V provozu kabinková lanová dráha s menší kapacitou přepravy. Naopak oba lyžařské vleky mají dostatečnou kapacitu a málokdy se tvoří fronty. Kvalitně technicky vysněžené sjezdovky s dokonalou úpravou každé ráno. Ani v odpoledních hodinách nebyli na sjezdovkách ledové plotny. Super přístup lyžařských instruktorů k dětem.... Kompletná recenzia
Sněhové podmínky a úprava sjez...
Delší čekací doby na lanovou d...
pred 5 rokmi
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti s týmto strediskom. Pridaj svoju recenziu, pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti v stredisku páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem

Vyber svoje celkové hodnotenie

Copyright © 1995-2021 Mountain News Corporation. Všetky práva vyhradené.