Rottach-Egern - Wallberg Ceny skipasov 2023/24

Rottach-Egern - Wallberg Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Rottach-Egern - Wallberg? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Rottach-Egern - Wallberg Sezónne skipasy

*Ceny v
Platné pre:
Dieťa6-15
Junior16-18
Dospelý19+
Senior65+
Platné pre: 2023-2024Ceny platné do: 30. 3. 2024250.00425.00495.00460.00
Poznámka: Am Wallberg gilt der Alpen Plus-Saisonskipass. Bis 15.11. gelten ermäßigte Vorverkaufspreise. Preise zzgl. 3 € Pfandgebühr für eine wiederaufladbare und dauerhaft verwendbare Chipkarte. Außerdem erhältlich: Alpen Plus Gletscher Card, gültig in 7 Gebieten plus Stubaier Gletscher von 1. Oktober bis 31. Mai. www.alpenplusgletscher.com

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 06. aug 2023. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Rottach-Egern - Wallberg Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v
Aktualizované: 6. 8. 2023
Poznámka: Naturrodelbahn - keine Skipässe. Alpen Plus Skipässe sind gültig auch für die Wallbergbahn.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 06. aug 2023. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

Rottach-Egern - Wallberg Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Rottach-Egern - Wallberg je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Rottach-Egern - Wallberg vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Rottach-Egern - Wallberg Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Rottach-Egern - Wallberg na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 s predpokladaným dátumom začiatku 02. dec 2023 a predbežným dátumom konca 07. apr 2024. Vďaka 0 zjazdovkám a 1 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +49 (0) 8022 705370.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.