Slovak

Lyžiarske strediská Hautes-Alpes

Lyžiarske strediská a lyžovanie v Horných Alpách (Hautes Alpes)V zime sotva nájdete krajšie miesto ako Hautes Alpes (Horné Alpy). Vianoce sú magické, Nový rok je jedna veľká zábava, január je iba pre Vás, február pre celú Vašu rodinu, v marci a a apríli sa môžete lyžovať iba v tričku...

Lyžiarska dovolenka v Hautes-Alpes: Veľké a známe lyžiarske strediská, kluby, rekreácia, horské dediny - to všetko je v bielom trojuholníku, medzi Grenoble, Turínom a Marseille.

Prostredie Hautes Alpes
Kúzlo Ancelle a ďalších stredísk v údolí Champsaur, autentickosť Crevoux, krásne scenérie St Verano a obcí Queyras, pokojná lyžovačka v La Grave medzi Serre-Chevalier a La Grave, pohodlie v Pelvoux-Vallouise... to všetko sú kvality tohto regiónu.

Orciedes 1850, Les Orres Puy a Saint Vincent ponúkajú nielen perfektné lyžiarske terény, ale aj veľa ďalších atrakcií na snehu pre celé rodiny, pre malých aj veľkých, za výhodné ceny.

Hlavné lyžiarske strediská Horných Álp: Skvelá lyžovačka v srdci prírody na vás čaká v údolí Serre Chevalier, v Montgenevre (francúzsko-talianska lyžiarska oblasť), ale aj na Superdevoluy-La Joue du Loup, Vars & Risoul a Foret Blanche.

Najlepšie hotely: Hautes-Alpes

3
HOTEL LES BARTAVELLES
Le clos des pommiers Embrun, 5200
* Cena za jednu dvojlôžkovú izbu nezahŕňa všetky miestne dane a poplatky. Podrobnosti nájdeš u našich partnerov.
* Cena za jednu dvojlôžkovú izbu nezahŕňa všetky miestne dane a poplatky. Podrobnosti nájdeš u našich partnerov.

0
stredísk s viac ako 20 cm nového snehu