Engadin St. Moritz Ceny skipasov 2022/23

Engadin St. Moritz Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Engadin St. Moritz? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Engadin St. Moritz Sezónne skipasy

*Ceny v CHF
Platné pre:Dieťa6-12Junior13-17Dospelý
Platné pre: 2022-2023Ceny platné do: 7. 5. 2023687.001,374.002,061.00
Poznámka: Preise gelten für den Graubünden Card. Gültig bei sämtlichen Bergbahnen in Graubünden inkl. Sedrun-Andermatt und Samnaun-Ischgl (Konzerttage Saisoneröffnung und Abschlusskonzert ausgeschlossen). Ausgenommen sind einzelne Kleinskilifte.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 22. jún 2022. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Engadin St. Moritz Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v CHF
NázvuAktualizované: 22. 6. 2022
Poznámka: Ab sofort sind Skipässe für die Oberengadiner Bergbahnen über das dynamische Preismodell «Snow-Deal» für die Wintersaison buchbar. Kaufen Sie jetzt Ihren Skipass und profitieren Sie vom Frühbucherrabatt. Zusätzlich können Sie von attraktiven Familienermässigungen profitieren. https://www.engadin.ch/de/snow-deal-shop/

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 22. jún 2022. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si lyžovačku

Engadin St. Moritz Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Engadin St. Moritz je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Engadin St. Moritz vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Engadin St. Moritz Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Engadin St. Moritz na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 22. okt 2022 a predbežným dátumom konca 07. máj 2023. Vďaka zjazdovkám 88 a vlekom 58 majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +41 (0)81 830 00 00.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: