St. Moritz - Corviglia Ceny skipasov 2022/23

St. Moritz - Corviglia Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku St. Moritz - Corviglia? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

St. Moritz - Corviglia Sezónne skipasy

*Ceny v CHF
Platné pre:Dieťa6-12Junior13-17Dospelý
Platné pre: 2019-2020Ceny platné do: 31. 3. 2020386.00772.001,158.00
Poznámka: Im Winter eröffnet Ihnen der Engadin Pass das gesamte Pistenangebot von allen 350 Pistenkilometern und 56 Anlagen inklusive Engadin Bus sowie Teilstrecken der Rhätischen Bahn. Während der Sommersaison ist der Engadin Pass auf allen 13 geöffneten Bergbahnanlagen gültig.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 13. nov 2019. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

St. Moritz - Corviglia Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v CHF
NázvuAktualizované: 24. 11. 2020
Poznámka: Snow-Deal: Wer früh bucht, profitiert! Wer sich frühzeitig für einen Ski-Aufenthalt in den Oberengadiner Bergen entscheidet, profitiert von Frühbucherermässigungen auf das gewünschte Tages- oder Mehrtages-Ticket. Die Tagespreise berechnen sich aufgrund der aktuellen Nachfrage. Kaufe dein Ticket bereits jetzt online und profitiere. https://www.engadin.ch/de/snow-deal-shop/ Unter folgenden Link findet ihr die Mindestpreise in der Region: https://www.mountains.ch/website/Webshop/ticket-promotion/Startpreise%20Winter%202020-2021%20Tabelle_de.pdf

Dôležité! Posledná aktualizácia cien 24. nov 2020. Upozornenie: Ceny sezónnych skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny sezónnych skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si lyžovačku

St. Moritz - Corviglia Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte St. Moritz - Corviglia je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska St. Moritz - Corviglia vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

St. Moritz - Corviglia Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko St. Moritz - Corviglia na lyžiarsku sezónu 2022-2023 s predpokladaným dátumom začiatku 26. nov 2022 a predbežným dátumom konca 02. apr 2023. Vďaka 36 zjazdovkám a 24 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2022-2023 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +41 81 830 00 00.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: