Savognin Ceny skipasov 2023/24

Savognin Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Savognin? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Savognin Sezónne skipasy

*Ceny v CHF
Platné pre:
Dieťa10-15
Junior16-19
Dospelý20 +
Platné pre: 2023-2024Ceny platné do: 1. 4. 2024499.00839.00929.00
Poznámka: Reduzierte Saisonkarten-Preise bis 30. November 2023, hier angezeigt werden die Originaltarife, die ab dem 1.12.2023 gelten.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 05. okt 2023. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Savognin Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizované: 28. 11. 2023
Poznámka: Kinder bis 5 Jahre gratis. Flurin-Kids 6-9 J.: Gilt nur in Begleitung eines Eltern-/Grosselternteils, der ebenfalls ein Ticket für den gleichen Zeitraum kauft - ansonsten gilt der Kindertarif. Bestellen Sie ihr Ticket für die Savognin Bergbahnen online, bequem und einfach von zu Hause. Die aktuell gültigen Tarife für die Wintersaison 2023/24 finden Sie ab November in unserem Online-Shop. - https://www.valsurses.ch/de/ferien-buchen/webshop-erlebnisse#/skipaesse

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 28. nov 2023. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

Savognin Ubytovanie

Savognin Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Savognin je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Savognin vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Savognin Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Savognin na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 s predpokladaným dátumom začiatku 02. dec 2023 a predbežným dátumom konca 01. apr 2024. Vďaka 25 zjazdovkám a 12 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +41 (0)81 659 16 16.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: