La Punt Ceny skipasov 2023/24

La Punt Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku La Punt? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

La Punt Sezónne skipasy

*Ceny v CHF
Platné pre:
Dieťa
Junior
Dospelý
Platné pre: 2019-2020Ceny platné do: 5. 4. 2020630.001,260.001,860.00
Poznámka: Preise gelten für den SnowPass Graubünden. Gültig bei sämtlichen Bergbahnen in Graubünden inkl. Sedrun-Andermatt und Samnaun-Ischgl (Konzerttage Saisoneröffnung und Abschlusskonzert ausgeschlossen). Ausgenommen sind einzelne Kleinskilifte.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 29. okt 2019. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

La Punt Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizované: 9. 12. 2020
Poznámka: In der gesamten Region Engadin St. Moritz gibt es seit der Saison 2018/2019 keine fixen Skipasspreise mehr. Im Rahmen eines dynamischen Preissystems profitieren die Skisportler, die früh buchen. Es gibt Frühbucherermässigungen von bis zu 30 Prozent auf das gewünschte Tages- oder Mehrtages-Ticket. Die Tagespreise berechnen sich aufgrund der aktuellen Nachfrage.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 09. dec 2020. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

La Punt Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte La Punt je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska La Punt vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

La Punt Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko La Punt na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 s predpokladaným dátumom začiatku 22. dec 2023 a predbežným dátumom konca 17. mar 2024. Vďaka 1 zjazdovkám a 2 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +41 (0)81 854 24 77 .

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.