Francúzsko Skipasy

Lift Ticket Prices for Ski Resorts in Francúzsko

Ceny skipasov v lyžiarskych strediskách regiónu Francúzsko. Kde sú lacné skipasy?

Francúzsko Ceny skipasov

*Ceny v €

StrediskoSezónny skipas DospelýSezónny skipas Dieťa1 deň Dospelý1 deň DieťaKúpiť online
Abondance287.00207.0028.1022.30-
Abriès477.00382.6038.9032.30-
Aiguilles en Queyras494.00395.0017.0010.00-
Aillons Margeriaz365.0024.0029.5025.50-
Albiez Montrond492.00297.0032.0027.00-
Alpe d'Huez930.50756.5066.0055.00Kúpiť online
Alpe du Grand Serre290.00176.0036.0022.00-
Ancelle295.000.0030.5024.90-
Artouste198.0098.0019.009.00-
Arvieux en Queyras578.00463.0035.3029.00-
Arêches - Beaufort485.00388.0041.0034.00-
Ascou Pailhères315.000.0029.00--
Auris en oisans 993.00718.00--Kúpiť online
Auron712.00466.0044.0033.70-
Aussois784.00628.0037.9031.90-
Autrans Méaudre280.00-23.70--
Avoriaz1,108.00-56.0043.00-
Ax 3 Domaines710.00-47.000.00-
Bellevaux - Hirmentaz262.00183.0024.0020.00-
Bernex280.00-29.00--
Bessans111.0068.0012.509.50-
Besse Super Besse595.70365.5043.5031.00-
Beuil les Launes650.00325.0032.6025.90-
Bolquère - Pyrénées 2000 544.00408.0040.5034.50-
Bonneval sur Arc700.00560.0029.8024.50-
Bramans--0.000.00-
Brameloup140.0095.0017.0015.00-
Brides les Bains1,322.00-66.60--
Bussang - Larcenaire--19.3015.50-
Camurac230.000.0022.000.00-
Cauterets490.00-45.0039.00-
Ceillac en Queyras578.00463.0037.7031.10-
Chabanon - Selonnet332.00255.0029.3019.80-
Chaillol300.00255.0026.5022.50-
Chalmazel240.00130.0024.0015.00-
Chamonix2,050.00-71.0060.40Kúpiť online
Champagny en Vanoise629.00503.0061.0049.00-
Chamrousse733.50420.5040.5024.00-
Chastreix Sancy243.50243.5028.3023.30-
Chatel1,108.00566.0056.0042.00-
Col d'Ornon132.000.0012.009.50-
Col de Marcieu78.3070.2016.0013.50-
Col de Porte178.00159.0016.5015.00-
Col de Rousset231.00102.0018.0014.70-
Combloux890.00756.5052.5045.00-
Corrençon en Vercors532.00319.0038.0027.00-
Courchevel1,620.00-72.0059.00-
Crest Voland Cohennoz732.00585.0039.5031.50-
Crévoux189.00152.0029.0022.00-
Doucy810.00660.0058.5048.00-
Espace Alpin Bellefontaine170.00140.0019.0014.00-
Espace Cambre D'Aze - Eyne553.000.0039.500.00-
Flaine732.00-61.0048.80-
Flumet - St Nicolas la Chapelle569.00454.0040.5032.40-
Font d'Urle202.00102.0018.0014.70-
Font-Romeu - Pyrenees 2000650.00492.0047.5040.50-
Formiguères553.00511.0039.500.00-
Gavarnie Gèdre390.005.0035.5031.50-
Gourette660.0075.0044.0039.00-
Grand Tourmalet (La Mongie / Barèges)551.00441.0052.0047.00-
Gresse en Vercors279.00232.0023.0019.50-
Gréolières les Neiges330.00200.0027.000.00-
Guzet Neige494.00435.0038.0033.50-
Gérardmer 435.00350.0037.0030.00-
Hautacam350.00275.0024.5020.50-
Isola 2000712.00466.0044.0033.00-
L'Audibergue - La Moulière330.00200.0017.0014.00-
La Bresse - Hohneck579.60245.9040.3034.20-
La Chapelle d'Abondance714.00536.0048.0036.00-
La Clusaz760.00560.0053.0041.00-
La Colmiane345.00280.0025.0019.00-
La Combe Saint Pierre52.0052.0012.0010.00-
La Croix de Bauzon115.0070.0015.0010.00-
La Giettaz890.00756.5052.5045.00-
La Grave la Meije1,138.00-62.0047.00-
La Norma416.00333.0042.5035.20Kúpiť online
La Pierre St Martin550.00475.0042.5037.00-
La Plagne759.00608.0068.0055.00-
La Rosière796.00597.0058.0043.50-
La Sambuy196.00155.0019.5015.50-
La Tania1,225.00858.0068.0054.00-
La Toussuire1,521.001,230.0060.5049.00-
Laguiole220.00130.0023.0019.00-
Lans en Vercors270.00230.0020.4017.00-
Laye en Champsaur300.00255.0026.5022.50-
Le Bleymard - Mont Lozère91.000.0013.008.00-
Le Collet d'Allevard534.00282.5023.5015.00-
Le Corbier760.50615.0059.3049.00-
Le Désert d'Entremont118.0079.0014.5011.50-
Le Grand Bornand754.00377.0052.0036.40Kúpiť online
Le Granier80.00-11.008.00-
Le Lac Blanc0.000.00---
Le Lioran590.00295.0041.3028.50-
Le Markstein320.00260.0023.0020.00-
Le Mont Dore595.70365.5043.5031.00-
Le Mourtis300.00125.0029.0011.00-
Le Sappey en Chartreuse64.00-13.0011.00-
Le Schnepfenried330.00235.0017.0013.00-
Le Semnoz185.00125.0016.0013.00-
Les 2 Alpes949.00770.0066.0053.00Kúpiť online

Upozornenie: Ceny sa môžu zmeniť. Ohľadom aktualizácií kontaktujte strediská.

Francúzsko Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Francúzsko Informácie o sezónnych permanentkách 2026/2027

Koľkokrát navštívite lyžiarske strediská v regionu Francúzsko? Sezónna permanentka je najlepšia voľba pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, kto sa chcú do lyžiarskych stredísk v regióne Francúzsko vracať v priebehu celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vyberať z rôznych druhov skipasov, ktoré vyhovujú každej vekovej kategórii a preferenciam.

Držitelia sezónneho skipasu získajú okrem sezónnej permanentky zvyčajne aj najlepšiu cenu a rôzne ďalšie výhody.

Francúzsko: Informácie o denných skipasoch

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2026–2027 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite pred sezónou, v hlavnej sezóne, v TOP sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom ročnom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipas si môžete zakúpiť online na webovej stránke strediska alebo osobne v pokladni strediska. Pre podrobné informácie kontaktujte konkrétne stredisko.

Akciové ponuky

Najlepší spôsob, ako ušetriť, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame vám pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami lyžiarskeho strediska, kde nájdete všetky druhy ponúk vrátane špeciálnych akcií, ubytovania a výhodných kombinovaných balíčkov.

Naplánuj si pobyt