Lavarone - Rivetta, Folgaria, Lavarone a Luserna

Folgaria, Lavarone a Luserna Najlepšie hodnotené lyžiarske strediská

Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Folgaria, Lavarone a Luserna Najlepšie hodnotené lyžiarske strediská

Kvalita/Cena

Perfektné zjazdovky, kvalitné služby, dobré zázemie, ubytovanie na dosah a optimálny pomer kvality a ceny. Ideálne miesto pre skvelú lyžiarsku dovolenku na snehu.

Folgaria, Lavarone a Luserna - Najlepšie hodnotené lyžiarske strediská | Ktoré sú najobľúbenejšie strediská?

Užívatelia OnTheSnow hodnotia lyžiarske strediská v regióne Folgaria, Lavarone a Luserna vo viacerých kategóriach. Ktoré stredisko je najvhodnejšie pre rodiny s deťmi? Ktoré má najlepšie zjazdovky? Kde nájdete najlepšie snowparky? V ktorom stredisku je najlepšia apres-ski zábava? Naši užívatelia sa s vami o svoj ​​názor delia tu - a vy sa samozrejme môžete pripojiť tiež tiež.

Naplánuj si lyžovačku

Folgaria, Lavarone a Luserna Ubytovanie

Strediská - Folgaria, Lavarone a Luserna FAQ

Nachádza sa iba 20 km od Trento a Rovereto , v srdci juhovýchodného Trentino Folgaria, Lavarone a Luserna. Skitour dei Forti ponúka 80 km zjazdoviek, ktoré sú vhodné naozaj pre každého a navyše aj 32 lyžiarskych vlekov. Strediská sú plne umelo zasnežované. Určite si vychutnáte lyžovačku v obklopení pevností z prvej svetovej vojny a neuveriteľných výhľadov na okolité vrchy pri hraniciach s Rakúskom. Na jeden skipass máte k dispozícii zjazdovky vo Folgarii (60 km) a stredisku Lavarone (20 km), ktoré je zároveň prepojené s Dolomiti Adamello Brenta Skirama. Je skvelou atrakciou pre všetkých milovníkov alpského lyžovania. Milovníci bežeckého lyžovania tu tiež nájdu mnohé trasy. Zo známych spomenieme napríklad tie v strediskách Passo Coe, Forte Cherle a Millegrobbe, nachádzajúce sa iba pár minút od centra mesta. Všetky strediská sú prepojené autobusovou dopravou zdarma. Táto lyžiarska oblasť je veľmi vhodná pre rodiny, keďže poskytuje veľa lyžiarskych škôl s kvalifikovaným personálom, značkovým vybavením, obchodmi a požičovňami lyžiarskeho vybavenia. Samozrejme tu nájdete aj snowparky, sánkarské dráhy, ľadové klziská, bazény, wellness centrá a apres-ski podujatia.
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.