Ochsenkopf, Fichtelgebirge (Smrčiny)

Fichtelgebirge (Smrčiny) Najlepšie hodnotené lyžiarske strediská

Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Najlepšie hodnotené lyžiarske strediská

Kvalita/Cena

Perfektné zjazdovky, kvalitné služby, dobré zázemie, ubytovanie na dosah a optimálny pomer kvality a ceny. Ideálne miesto pre skvelú lyžiarsku dovolenku na snehu.

Fichtelgebirge (Smrčiny) - Najlepšie hodnotené lyžiarske strediská | Ktoré sú najobľúbenejšie strediská?

Užívatelia OnTheSnow hodnotia lyžiarske strediská v regióne Fichtelgebirge (Smrčiny) vo viacerých kategóriach. Ktoré stredisko je najvhodnejšie pre rodiny s deťmi? Ktoré má najlepšie zjazdovky? Kde nájdete najlepšie snowparky? V ktorom stredisku je najlepšia apres-ski zábava? Naši užívatelia sa s vami o svoj ​​názor delia tu - a vy sa samozrejme môžete pripojiť tiež tiež.

Naplánuj si pobyt

Fichtelgebirge (Smrčiny) Ubytovanie

Strediská - Fichtelgebirge (Smrčiny) FAQ

Smrčiny (nem. Fichtelgebirge) sa nachádzajú na severovýchode Bavorska, najvyššou horou je Schneeberg s nadmorskou výškou 1053 metrov. Schneeberg, teda „Snehová hora“, dostal tento názov vďaka tomu, že v celom regióne nie je núdza o sneh.Ak prídete lyžovať do Smrčín, môžete si vybrať medzi niekoľkými lyžiarskymi strediskami ako je Bischofsgrün, Bleaml Alm, Oberwarmensteinach, Klausenlifte alebo Ochsenkopf.Predovšetkým začiatočníci a deti tu nájdu veľa vyhovujúcich ponúk. Je tu k dispozícii veľa dobrých lyžiarskych škôl. Charakteristické pre tento región sú zjazdovky všetkých stupňov obtiažnosti a moderné dopravné zariadenia. Bežkári nájdu v Smrčinách veľa krásnych tratí. Väčšina bežkárskych tratí je situovaných v okolí Ochsenkopf. Ak chcete bežkovať aj po zotmení, k dispozícii sú tu umelo osvetlené trate.
Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.