Recenzie Relax Center Plejsy

Poznáte Relax Center Plejsy? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ Relax Center Plejsy nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie Relax Center Plejsy

Spolu (3.2)
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.
Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto stredisko

Všetky recenzie

Najnovšie
peticek2
bolo nám s rodinou super, aj pre deti , málo ludí na zjazdovke. ale nejazdili hore vleky a/ani milá historická sedačka, hm škoda..
dobrá kvalita zjazdoviek, dobré ceny
nejazdia všetky vleky ani sedačka
peticek2
bolo vynikajúco, škoda že horné vleky a lanovka nešla ad Lanovka = ja by som to videl tak, že sa jedná o technicko-historický unikát, výrobok firmy Girak, ktorá je jediná svojho druhu na Slovensku a/aj v ČR (tam sú o 20-30 rokov novšie modely 2, dla info Ing Polcer), v Rakúsku udajne ešte s gráciou a cťou posledných pár jazdí (Ing Polcer). Preto = takýto unikát by mohol z tohto pohladu byť prevádzkovaný dalej v retro-štýle a isto by si našiel svojich priaznivcov....
cena, kvalita zjazdovky
škoda že horné vleky a lanovky mimo prevádzky
Peter Nagy
Boli sme tu na týždennej lyžovačke vo februári 2018. Stredisko absolútne nesplnilo naše očakávania. V prevádzke nie je ani polovica vlekov. Hlavným nedostatkom bolo, že v prevádzke nebola ani sedačková lanovka. Po príchode do strediska sme sa dozvedeli, že "z technických a ekonomických príčin" sedačka nepremáva už najmenej 3 roky. Snehové podmienky boli v stredisku priam ideálne, stačilo by ho len celé spojazdniť. V prevádzke boli iba 3 vleky ("poma"), z toho 2 sú na rovine, vhodné akurát tak pre niekoho kto sa učí lyžovať. "Veľký" vlek išiel iba do 2/3, pokiaľ bol svah upravený, zvyšok zjazdoviek nebol vôbec upravený aj keď snehu bolo dosť. Vleky mali na seba nadväzovať, ale od miesta kde končil jeden, to bolo po začiatok duhého asi 10metrov proti svahu krížom cez zjadovku, takže trebalo "šlapať". Takisto cena lístka nezodpovedala službám, dospelý lístok stál 19€ a záloha za kartu bola 5€, v ostaných strediskách je to väčšinou 2€ (zarábanie na strate alebo poškodení lístka dostatočne vypovedá o vedení strediska). Za podobnú cenu je na Slovensku veľa kvalitných stredísk z 4 alebo 6 sedačkou s upravenými celými zjadovkami, takže sa sem vôbec neoplatí merať cestu. S horšou kvalitou sme sa ešte pri čipových skipasoch asi nestretli, kartu bolo potrebné priložiť k turniketu čo najbližšie, niekedy bolo dokonca nutné ju vybrať z bundy, aby ju prístroj vôbec zaregistroval. Ak by boly všetky vleky a svahy v prevádzke verím, že by sa jednalo o kvalitnú lyžovačku a radi by sme sa sem vrátili, za podmienok aké sú tam ale teraz tak určite neurobíme. Príroda a svahy sú krásne ale bez rozsiahlejšej obnovy strediska tu nevidím žiadnu budúcnosť a ľudí bude len ubúdať.
Peter Gogola
Pekne upravených cca 50 % zjazdoviek, na ostatných sa dá lyžovať len po neupravených svahoch. Funguje 3 zo 7 vlekov - Škoda, lebo nám sa tam páčilo viac, ako v preplnenej T.Lomnici . Parkovisko stačí.
málo ľudí= voľné zjazdovky
upravených cca 50 % zjazdoviek
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti so strediskom Relax Center Plejsy, pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Vyber svoje celkové hodnotenie
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.