Koľko snehu napadlo v stredisku Loveland Ski Area túto zimu a za posledných 10 lyžiarskych sezón? Výška snehu v stredisku Loveland Ski Area v priemere dosahuje . Počas 81 dní v roku, kedy v stredisku snežilo, napadlo 788cm nového snehu, najsilnejšie sneženie prinieslo 61cm prašanu. Uvedené hodnoty sú priemerom za posledných 10 rokov a pochádzajú od prevádzkovateľov strediska.
| Koľko snehu napadlo | Dni, kedy snežilo | Priemerná výška snehu | Max. výška snehu | Najväčšie sneženie | |
|---|---|---|---|---|---|
| november | 95cm | 10 dni | 52cm | 94cm | 36cm |
| december | 139cm | 15 dni | 77cm | 589cm | 53cm |
| január | 141cm | 15 dni | 106cm | 178cm | 46cm |
| február | 128cm | 14 dni | 135cm | 203cm | 61cm |
| marec | 137cm | 14 dni | 159cm | 229cm | 41cm |
| apríl | 135cm | 13 dni | 170cm | 246cm | 41cm |
| máj | 41cm | 5 dni | 164cm | 234cm | 53cm |
| Koľko snehu napadlo | Dni, kedy snežilo | Priemerná výška snehu | Max. výška snehu | Najväčšie sneženie | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012 — 2013 | 1 367cm | 116 dni | 99cm | 201cm | 53cm |
| 2013 — 2014 | 1 097cm | 105 dni | 145cm | 246cm | 36cm |
| 2014 — 2015 | 775cm | 71 dni | 119cm | 589cm | 53cm |
| 2015 — 2016 | 884cm | 84 dni | 128cm | 218cm | 41cm |
| 2016 — 2017 | 909cm | 89 dni | 130cm | 185cm | 46cm |
| 2017 — 2018 | 767cm | 77 dni | 110cm | 201cm | 36cm |
| 2018 — 2019 | 889cm | 87 dni | 136cm | 229cm | 41cm |
| 2019 — 2020 | 605cm | 61 dni | 104cm | 191cm | 61cm |
| 2020 — 2021 | 622cm | 84 dni | 104cm | 170cm | 23cm |
| 2021 — 2022 | 554cm | 71 dni | 106cm | 163cm | 33cm |
| 2022 — 2023 | 632cm | 82 dni | 113cm | 574cm | 25cm |
| 2023 — 2024 | 752cm | 88 dni | 63cm | 127cm | 28cm |
| 2024 — 2025 | 754cm | 68 dni | 123cm | 203cm | 38cm |
| 2025 — Doteraz | 419cm | 50 dni | 0cm | 25cm | |
| Priemer | 788cm | 81 dni | 106cm | 236cm | 39cm |