Beskydy

Skicentrum Kohútka Recenzie

Recenzie Skicentrum Kohútka

Poznáte Skicentrum Kohútka? Ohodnoťte ho! Pomôžte ďalším lyžiarom pri ich rozhodovaní, kam ísť lyžovať. Čím viac hviezdičiek, tým lepší dojem. Hodnotiť môžete vo viacerých kategóriách: kvalita zjazdoviek, nočný život, snowparky či vhodnosť pre rodiny s deťmi. Pokiaľ Skicentrum Kohútka nepoznáte, nájdete tu recenzie ďalších užívateľov, ktoré vám môžu pomôcť pri hľadaní toho pravého lyžiarskeho strediska.

Recenzie Skicentrum Kohútka

Spolu:

Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet
Celkové hodnotenie strediska (počet hviezdičiek) neodráža prostý priemer, sú tu zohľadnené viaceré faktory vrátane aktuálnosti recenzií.
Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem

Všetky recenzie

Najnovšie

Banan

Občerstvenie pozor až od 10:00 ak stihnú. Obsluha nevie ako má stáť a ktorím smerom sa majú ľudia stavať. No tie knedle cha cha. ... Kompletná recenzia
Dobra zjazdovka, pekné stredis...
Katastrofa služby
pred 2 rokmi

hasakp.si

Dobrý deň,dňa 3.3.2018 som lyžoval v stredisku Kohútka ako zvyčajne o 12 hod. sme išli na kávu a obed ktorý trval zhruba 30 min . Lyže sme mali odložené pri bufete no po bede už tam neboli , jednoducho mi ich niekto ukradol , stratu sme hlásili usporiadateľom no tí vôbec nemali záujem túto situáciu riešiť z odpoveďou , že za odložené lyže nezodpovedajú. Stratili sa mi lyže Elan amphibio 12 Fusion 160 cm.Tak Vás chcem všetkých upozorniť že v tomto stredisku vyčína zlodej a davajte si pozor na svoje veci.... Kompletná recenzia
Pekné stredisko
Vyčínajuci zlodej
pred 4 rokmi

Anonym

Veľa zjazdoviek
Hmla
pred 4 rokmi

Rado

prudké a krátke zjazdovky... Kompletná recenzia
výborný skipark pre deti
nie je vhodné pre začiatočníko...
pred 4 rokmi
Lyžiarske strediská | Slovensko, Európa, svet

Ohodnoť toto stredisko

Podeľ sa o svoje skúsenosti s týmto strediskom. Pridaj svoju recenziu, pomôžeš ďalším lyžiarom. Napíš, čo sa ti v stredisku páči, čo sa ti nepáči a prečo.

Začiatočník
Mierne pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s deťmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem

Vyber svoje celkové hodnotenie

Copyright © 1995-2021 Mountain News Corporation. Všetky práva vyhradené.