Gstaad Ceny skipasov 2023/24

Gstaad Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Gstaad? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Gstaad Sezónne skipasy

*Ceny v CHF
Platné pre:
Dieťa6-15
Junior16-19
Dospelý
Platné pre: 2023-2024Ceny platné do: 1. 5. 2024475.00710.001,110.00
Poznámka: Top4 Winterabo gültig in: Gstaad , Wasserngrat, Gsteig, Lauenen Adelboden-Lenk | Jungfrau Skiregion | Meiringen Hasliberg Bis zum 15.12.2023 gelten Vorverkaufspreise (850CHF für Erwachsene). Die hier angezeigten Preise sind die Normaltarife.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 19. sep 2023. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Gstaad Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizované: 19. 9. 2023
Poznámka: Im Winter 2023/24 führt die BDG das bereits bekannte dynamische Preissystem in Zusammenarbeit mit Ticketcorner fort. Damit richten sich die Skipass-Preise – ähnlich wie bei Fluggesellschaften oder jüngst in anderen Skigebieten – nach verschiedenen Faktoren wie beispielsweise der Vorausbuchungszeit oder der Saisonalität. So wird beispielsweise eine Tageskarte – im Vergleich zum bisherigen Fixpreis von CHF 65 – abhängig vom Buchungszeitpunkt und weiteren Faktoren um bis zu 25 Prozent weniger und maximal 22 Prozent mehr kosten. Somit liegt der Preisrahmen einer Tageskarte ab nächstem Winter zwischen rund CHF 49 und CHF 79.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 19. sep 2023. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

Gstaad Ubytovanie

Gstaad Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Gstaad je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Gstaad vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Gstaad Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Gstaad na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 s predpokladaným dátumom začiatku 09. dec 2023 a predbežným dátumom konca 08. apr 2024. Vďaka 75 zjazdovkám a 47 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +41 33 748 81 81.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.
Zdieľaj: