Adelboden Ceny skipasov

Koľko stojí skipas v stredisku Adelboden? Prinášame ceny skipasov platné v hlavnej sezóne. Pre váš rýchly prehľad vyberáme najbežnejšie a najžiadanejšie skipasy, úplnú ponuku nájdete na webových stránkach strediska.

Adelboden Sezónne skipasy

*Ceny v CHF
Platné pre:
Dieťa6-15
Junior16-19
Dospelý20-63
Senior
Platné pre: 2023-2024Ceny platné do: 5. 5. 2024475.00710.001,110.001,110.00
Poznámka: Ein Skipass für die vier grössten Berner Skigebiete, jede Menge Abwechslung in: - Adelboden-Lenk (exkl. Kandersteg und Jaunpass) - Gstaad (exkl. Glacier3000) - Jungfrau Ski Region - Meiringen-Hasliberg

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 17. okt 2023. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Adelboden Jednodňové a viacdňové skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizované: 17. 10. 2023
Poznámka: Wer früh bucht, bucht am besten - die Skiregion Adelboden-Lenk führt dynamische Preise für Skitickets ein. Adelboden-Lenk lanciert auf die kommende Wintersaison 2023/24 ein dynamisches Preismodell für Skitickets. Die Tickets können ab sofort im brandneuen Webshop gebucht werden. Es gilt: Frühbucher*innen profitieren – je früher gebucht wird, desto günstiger die Preise.

Dôležité! Posledná aktualizácia cien zo dňa: 17. okt 2023. Upozornenie: Ceny skipasov sú prevzaté od lyžiarskych stredísk a tieto strediská sú zodpovedné za ich presnosť. Ceny skipasov sa môžu zmeniť. Pre aktuálne informácie kontaktujte stredisko.

Naplánuj si pobyt

Adelboden Informácie o sezónnych a denných skipasoch

Sezónny skipas v rezorte Adelboden je najlepšou voľbou pre vášnivých lyžiarov a pre všetkých, ktorí sa chcú do lyžiarskeho strediska Adelboden vracať počas celej zimnej sezóny. Lyžiari si môžu vybrať z viacerých typov skipasov pre rôzne vekové skupiny a preferencie.

Držitelia sezónneho skipasu získajú nielen najlepšiu cenu, ale často aj rôzne ďalšie výhody.

Adelboden Informácie o denných skipasoch

Pozrite si, aké ceny skipasov pripravilo lyžiarske stredisko Adelboden na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 s predpokladaným dátumom začiatku 02. dec 2023 a predbežným dátumom konca 05. máj 2024. Vďaka 85 zjazdovkám a 55 vlekom majú držitelia skipasov skvelú príležitosť užiť si tohtoročnú lyžiarsku sezónu naplno.

Denné skipasy na lyžiarsku sezónu 2023 – 2024 sa môžu líšiť v závislosti od toho, či si skipas kúpite v predsezóne, v hlavnej sezóne, v top sezóne alebo pred koncom sezóny. Cena skipasu závisí aj od počtu dní a veku lyžiara. Niektoré lyžiarske strediská ponúkajú dynamické ceny skipasov - cena sa mení v závislosti od toho, v akom predstihu a v akom období si skipas kúpite.

Naše tipy: Ak stredisko ponúka dynamické ceny skipasov, oplatí sa kúpiť si skipas vopred. Ušetriť môžete aj pri kúpe skipasov online - online ceny sú často výhodnejšie ako ceny v pokladni.

Kde si môžem kúpiť skipas?

Skipasy je možné zakúpiť online na webových stránkach strediska alebo osobne v pokladni rezortu. Podrobné informácie získate na telefónnom čísle +41 (0) 33 952 52 52.

Výhodné ponuky

Najlepším spôsobom, ako ušetriť peniaze, je kúpiť si skipasy vopred. Odporúčame pozrieť si stránku so špeciálnymi ponukami rezortu, kde nájdete najrôznejšie výhodné či limitované ponuky vrátane špeciálnych, ubytovacích a kombinovaných balíčkov.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všetky práva vyhradené.