Slovak

Lyžiarske strediská Saas-Fee Saastal

Dovolenka strávená na lyžiach v Saas-Fee – Saastal sa vyznačuje pôsobivým výhľadom na hory, ktoré obklopujú región. Budete tu čeliť mnohým horám, ktoré siahajú do výšky 4000 metrov a viac. Zjazdovky vedú do nadmorskej výšky až 3600 metrov.
Lyžiarske strediská Saas-Almagell, Saas-Fee and Saas-Grund ponúkajú mnoho kilometrov zjazdoviek na zjazdové lyžovanie všetkých úrovní náročnosti. Najdlhšia lyžiarska trať tejto oblasti začína v Mittelallalin a smeruje dolu do Saas-Fee, čím pokrýva dĺžku 14 kilometrov a prekonáva výšku 1778 metrov. Vzhľadom na to, že sú zjazdovky v Saas-Fee – Saastal väčšinou situované vo veľkých výškach a orientované na sever, sú považované za veľmi spoľahlivé, čo sa snehu týka.
Počas vašej zimnej dovolenky si môžete vo freestylovom parku Allalin v Saas-Fee – Saastal precvičovať svoje snowboardove alebo lyžiarske kúsky. Je vhodný rovnako pre začiatočníkov , ako aj pre pokročilých lyžiarov. Park ponúka denne upravované kickery, raily,boxy, U-rampu a tiež prechody všetkých tvarov a veľkostí.

Najlepšie hotely: Saas-Fee Saastal

* Cena za jednu dvojlôžkovú izbu nezahŕňa všetky miestne dane a poplatky. Podrobnosti nájdeš u našich partnerov.
* Cena za jednu dvojlôžkovú izbu nezahŕňa všetky miestne dane a poplatky. Podrobnosti nájdeš u našich partnerov.

0
stredísk s viac ako 20 cm nového snehu

Reklama

Reklama

Reklama