Slovak

Lyžiarske strediská Lienzer Dolomiten

Lienzer Dolomiten niesú skutočne súčasťou Dolomitov, pretože patria do pohoria Drau. Sú priamo spojené so slávnym pohorím a ich horská panoráma je podobne impozantná. Lyžiarske oblasti Zettersfeld a Hochstein majú vždy dobré snehové podmienky a priam skvele upravené zjazdovky. Veľká sieť tratí na bežecké lyžovanie sa tiahne priamo v Lienzer Talboden, a tiež v priľahlých údoliach.
Ak sa rozhodnete stráviť zimnú dovolenku v Lienzer Dolomiten, môžete si vybrať lyžiarske stredisko vhodné pre Vás. Lyžiarske stredisko Zettersfeld je vhodné najmä pre rodiny s deťmi. Zjazdovky sú určené predovšetkým pre začiatočníkov. Na druhej strane lyžiarske stredisko Hochstein je vhodnejšie pre skúsených lyžiarov, pretože zjazdovky sú tu náročné.
Veľká sieť tratí na bežecké lyžovanie sa tiahne priamo v Lienzer Talboden a tiež v priľahlých údoliach. Ak sa rozhodnete stráviť zimnú dovolenku v Lienzer Dolomiten, môžete si vybrať lyžiarske stredisko vhodné pre Vás. Lyžiarske stredisko Zettersfeld je vhodné najmä pre rodiny s deťmi. Zjazdovky sú je vhodné predovšetkým pre začiatočníkov. Na druhej strane lyžiarske stredisko Hochstein je vhodnejšie pre skúsených lyžiarov, pretože zjazdovky sú tu náročné.

Najlepšie hotely: Lienzer Dolomiten

* Cena za jednu dvojlôžkovú izbu nezahŕňa všetky miestne dane a poplatky. Podrobnosti nájdeš u našich partnerov.

0
stredísk s viac ako 20 cm nového snehu