Slovak

Lyžiarske strediská La Forêt Blanche

Lyžiarske strediská Risoul a Vars sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Francúzska. Zdieľajú spoločné smrekovcové lesy, ktoré sú obklopené radom ohromujúcich vrcholkov hôr. Toto spojenie je dokonalé pre lyžiarov, ktorí túžia po širokých, rýchlych zjazdovkách a ktorí sú pripravení do boja s horou. La Foret Blanche sa nachádza v srdci Guillestrois. To je skutočné horské lyžiarske stredisko, ktoré možno nazvať domovom pre všetkých milovníkov snehu, ktorí milujú potenciál tohto strediska.
Lyžiarska oblasť La Foret Blanche (Biely les):
Sľubný názov pre ilustráciu jednej z najkrajších lyžiarskych oblastí v južných francúzskych Alpách. Radosť z lyžovania alebo snowboardovania v tomto stredisku je jednoducho úžasná. Chladné a suché podnebie zachováva kvalitnú snehovú pokrývku. Sneženia sú krátke, ale silné a nechávajú tak dostatok priestoru pre krásne slnečné dni.
Maximálna čakacia doba: 5 minút!
S nedávnymi úpravami lyžiarskych vlekov, boli čakacie doby na vleky značne znížené. Čakacie doby v Risoul boli znížené natoľko, že ani v hlavnej sezóne nebudete čakať na vlek viac ako 10 minút. Po úpravách sa zmenšili rady na vleky o viac než polovicu. Schválenie tohto systému prebratého zo Spojených štátov a Kanady urobilo proti všetkým očakávaniam divy!
Základné fakty ...
52 vlekov vám sprístupní 185 km dokonale upravovaných zjazdoviek (19 zelených, 46 modrých, 35 červených, 10 čiernych) v lyžiarskej oblasti Foret Blanche. 32 vlekov, 18 sedačkových lanoviek, 1 lanovka a 1 gondola umožňujú lyžiarom prístup ku všetkým častiam areálu, vrátane slalomu Stadium a oblasti mimo zjazdoviek.

Najlepšie hotely: La Forêt Blanche

* Cena za jednu dvojlôžkovú izbu nezahŕňa všetky miestne dane a poplatky. Podrobnosti nájdeš u našich partnerov.
* Cena za jednu dvojlôžkovú izbu nezahŕňa všetky miestne dane a poplatky. Podrobnosti nájdeš u našich partnerov.

0
stredísk s viac ako 20 cm nového snehu