Slovak

Lyžiarske strediská Haute-Garonne

Haute Garonne ponúka v Pyrenejach 4 lyžiarske strediská: Luchon Superbagnères, Peyragudes, Le Mourtis a Bourg d'Oueil.
LUCHON SUPERBAGNÈRES
Vyberte si Luchon Superbagnères a vychutnajte si kúzlo športovej dediny. Objavte stratenú energiu počas pobytu vo wellness kúpeľoch VITALINE . Určite si nenechajte ujsť nočný život v kinách, baroch, reštauráciách, na diskotékach alebo v kasíne ... V Superbagnères si vychutnáte prekrásne prostredie pohorí Venasque a Céciré, v ktorom sa nachádzajú strediská a ich zjazdovky.
PEYRAGUDES
PEYRAGUDES sa zrodilo v roku 1988 spojením dvoch stredísk: Peyresourde a Agudes. Jeho obrovské zjazdovky s nádherným výhľadom sa rozkladajú na obe strany hory Col de Peyresourde. Spája sa tu krásne prostredie a špičkové technológie: sedačkové lanovky, umelé zasnežovanie...
LE MOURTIS
Pri bráne Val d'Aran nájdete lyžiarske stredisko vhodné pre rodiny s deťmi. Nachádza sa v nadmorskej výške 1800m, iba 1hod 30min od Tolouse. Mourtis je jedným z lyžiarskych stredísk, ktoré je veľmi obľúbené medzi freeridermi. V lete sa stredisko mení na cyklistický raj.
BOURG D'OUEIL
V krásnom údolí, 15 km od Bourg d'Oueil Luchon na Vás čaká, stredisko Bourg d'Oueil. Je ideálne na rodinné výlety. Leží v nadmorskej výške od 1800 m do 2147 m nad hladinou mora. Môžete sa tešiť na zjazdové lyžovanie, bežecké lyžovanie a sánkovanie.

Najlepšie hotely: Haute-Garonne

Quartier Les Espones Saint-Beat, 31440
* Cena za jednu dvojlôžkovú izbu nezahŕňa všetky miestne dane a poplatky. Podrobnosti nájdeš u našich partnerov.
Odalys Résidence Illixon 14, allées d’Etigny Luchon, 31110
* Cena za jednu dvojlôžkovú izbu nezahŕňa všetky miestne dane a poplatky. Podrobnosti nájdeš u našich partnerov.

0
stredísk s viac ako 20 cm nového snehu