Leo Express pripravil novú autobusovú linku medzi Bešeňovou, Tatrami a Krakovom, ktorá je ideálna na jednodňový výlet do aquaparkov a na lyže, ale taktiež na krakovské vianočné trhy alebo ako prípoj na odlety z krakovského letiska.

Kam sa môžete s novým spojom odviezť?

Cestujúcich, ktorým umožňuje aj prepravu lyží, zavezie k lyžiarskym strediskám pri zastávkach Bialka Tatrzanska, Ždiar, Tatranská Lomnica a Starý Smokovec a k partnerským skibusom do Jasnej a Bachledovej doliny. Spoj zastavuje priamo pred aquaparkami Termy Bania v Bialke Tatrzanskej, Aquacity Poprad, Tatralandia a Vodný park Bešeňová. Linka takisto obsluhuje aj krakovské letisko a zastavuje priamo v centre Krakova, ktorý je populárny svojimi vianočnými trhmi.

Stačí jednoducho nasadnúť do autobusu Leo Express a nechať sa zaviesť až pred bránu aquaparku alebo lyžiarskeho areálu, kde spolu s partnermi máme pre klientov nachystané špeciálne zľavy. Spoj je ideálny aj na výlet do Krakova, ktorý má počas vianočných trhov neobyčajné kúzlo. Na palubách sú samozrejmosťou elektrické zásuvky a voda zdarma. Lístky je možné zakúpiť už od 5,80 €,“ hovorí Juraj Andrejka, riaditeľ Leo Express pre Poľsko a Ukrajinu.

Na spoj, ktorý bude od 1. decembra premávať medzi Krakovom a Bešeňovou sú lístky už v predaji. Cestujúci si ich môžu zakúpiť už od 5,80 €.