Čo má Portugalsko spoločné s lyžovaním a snowboardingom? Na prvý pohľad takmer nič. To si však nemyslia majstri zo snowpass.com, ktorí plánujú spustiť od zimy 2019/2020 projekt sezónnych skipasov platných vo väčšine európskych krajín. "Najväčší skipas na svete. Lyžujte všade - a po celú sezónu". Presne takto svoj projekt prezentujú.

 

Snowpass Card

 

Snowpass Card bude platná v lyžiarskych strediskách v ôsmich rôznych európskych krajinách - v Rakúsku, v Taliansku, vo Francúzsku, vo Švajčiarsku, v Nemecku ako aj v Poľsku, v Británii a v spomínanom Portugalsku. Ktoré lyžiarske strediská budú do tohto projektu zahrnuté, bude vraj oznámené po skončení tejto lyžiarskej sezóny.

Možno ste čakali, že táto európska novinka bude zahŕňať aj lyžovanie na slovenských zjazdovkách. Žiaľ, nateraz nie je do projektu zahrnuté ani Slovensko, ba ani susedné Česko. Ale nikde nie je napísané, že v budúcnosti sa k Snowpass Card nepripoja ďalšie lyžiarske strediská z ďalších európskych krajín....

Koncept Snowpass Card je jednoduchý: Za zvýhodnenú cenu 395 eur si môžete zakúpiť skipas, ktorý platí od 1. novembra 2019 do 25. apríla 2020. Za túto zvýhodnenú cenu je možné kúpiť prvých 50.000 skipasov - ďalšie už budú za bežnú cenu 895 eur.

Zaujímavé je aj jediné obmedzenie, ktoré Snowpass Card prináša: V každom zahrnutom skiareáli bude tento skipas platiť iba 10 dní. Ak teda veľa cestujete a chcete počas jednej zimnej sezóny lyžovať v mnohých lyžiarskych strediskách, možno je práve Snowpass Card pre vás to pravé.

 

Všetky informácie a možnosti, ako si Snowpass Card rezervovať, nájdete na stránke card.snowpass.com.