Slovak

Infografika: Sneh & lyžiarske terény

Infografika: Sneh & lyžiarske terény - ©Johannes Netzer_Fotolia.com

Infografiky: Snehové štatistiky a štatistiky lyžiarskych terénov

Infografiky sú neoddeliteľnou súčasťou dátovej žurnalistiky. Čísla neklamú! Infografiky prehľadne zobrazia rôzne typy porovnaní lyžiarskych stredísk, ktoré lyžiarom môžu pomôcť pri výbere toho pravého rezortu pre ich lyžiarsku dovolenku. Prostredníctvom infografík ponúkame rebríčky množstva snehu, počtu lanoviek a vlekov či množstva terénov vhodných pre deti a začiatočníkov.

Infografika: Koľko snehu bolo v zime na slovenských horách - ©Roháče Spálená | facebook

Infografika: Koľko snehu bolo v zime na slovenských horách

Analyzovali sme údaje o snehu na Slovensku za poslednú zimu a prinášame vám zaujímavé údaje o tom, kde bolo najviac snehu, aj o tom, kde najviac snežilo. Ak sa pri výbere vašej ďalšej zimnej dovolenky orientujete skôr na domácu ponuku, naša dátová analýza sa vám isto zíde.

Infografika: Lyžiarske strediská s najväčším množstvom snehu v zime 2018/2019 - ©TVB Abtenau

Infografika: Lyžiarske strediská s najväčším množstvom snehu v zime 2018/2019

Spracovali sme dátovú analýzu našej databázy a pripravili sme zaujímavú infografiku, z ktorej je na prvý pohľad patrné, ktoré európske lyžiarske strediská boli v zime 2018/2019 najviac zasnežené a kde mali vo vrcholových častiach najviac snehu.

Rýchly prehľad: Aktuálny stav snehu v Európe - ©TMR, a.s.

Rýchly prehľad: Aktuálny stav snehu v Európe

Nová prehľadná infografika, ktorú pre vás pripravujeme každý týždeň, vám vždy pred víkendom ponúkne všetky dôležité informácie, ktoré sa vám k víkendovej lyžovačke zídu.

Reklama

Reklama

Reklama