Od zimy 2018/19 si cez gopass.sk nakúpiš skipasy oveľa výhodnejšie. Ich cena bude navyše flexibilná a bude sa odvíjať od množstva predaných skipasov, od počasia a mnohých ďalších faktorov.

Revolučná novinka spočíva v novej funkcionalite eshopu GOPASS, cez ktorý je možné nakupovať skipasy do stredísk pod správou TMR online. Nový web aj predaj sa rozbehne od 19.11.2018.

 

Flexibilné namiesto fixných cien


Ceny skipasov už nebudú fixné tak ako doteraz, ale budú sa zobrazovať flexibilne online podľa počtu predaných lístkov, vyťaženosti strediska a termínu nákupu skipasov na daný termín. Podobný systém už funguje vo viacerých svetových lyžiarskych strediskách, ako aj pri nákupe leteniek. 

Skipasy ako letenky


Určite aj vy radi nakupujete online. Je to pohodlnejšie a často aj lacnejšie. Veď kto už dnes kupuje letenky priamo na letisku! A podobne ako s letenkami to bude od tejto zimy aj so skipasmi do Jasnej, Tatranskej Lomnice a na Štrbské Pleso - kto si kúpi skipas v dostatočnom predstihu online, výrazne ušetrí. 

 

Mali by ste vedieť


➽ Ceny skipasov odteraz automaticky prepočítava program, ktorého cieľom je rovnomerne rozptýliť lyžiarov do stredísk počas celej sezóny. Preto budú ceny skipasov počas vyťažených  termínov vyššie a počas neobsadeného strediska naopak nižšie.

➽ Aktuálna cena skipasu sa bude odvíjať nielen od obsadenosti strediska, ale aj od počasia a iných externých faktorov. Vplyv týchto faktorov sa premietne do rôznych cenových hladín.

➽ Ak sa s nákupom skipasov online dostatočne poponáhľate, môžete si „uloviť“ ceny skipasov v priebehu celej sezóny už od 19€. A k tomu budú k dispozícii aj časovo obmedzené akčné ponuky skipasov za symbolickú cenu

➽ Naopak ak si svoj online nákup necháte na poslednú chvíľu alebo si skipas kúpite priamo v stredisku, zaplatíte viac.