Slovenských lyžiarov isto poteší, že s ponukou skipasov zadarmo prichádza stále viac a viac lyžiarskych stredísk. Ešte viac by ich možno potešilo, keby taká super ponuka existovala aj v slovenských lyžiarskych strediskách, to je však už na iný článok....

Dnes pre vás máme ponuku bezplatných skipasov v strediskách talianskej lyžiarskej oblasti Monte Rosa Ski. Ponuka sa vzťahuje na strediská Champoluc, Frachey, Gressoney-La-Trinité, Staffal, Alagna a Riva Valdobbia.

Pokiaľ sa ubytujete v niektorom z partnerských ubytovacích zariadení kedykoľvek v termíne od 6. do 28. januára, získate na rovnaký počet dní aj skipas zadarmo. Táto jedinečná ponuka platí v prípade, že si vyberiete ubytovanie v niektorom z troj-, štvor- či päťhviezdičkových hotelov. Pokiaľ by ste sa spokojili s lacnejším ubytovaním v dvojhviezdičkových hoteloch, apartmánoch či horských chatách, získavate na celú dobu pobytu skipas s 50% zľavou. 

Ďalšiu možnosť získať k ubytovaniu aj bezplatné skipasy budete mať aj na jari , a to:

  • od 17. marca – do konca sezóny v strediskách Antagnod, Brusson, Gressoney-Saint-Jean
  • od 31. marca - do konca sezóny v strediskách Champoluc, Frachey, Gressoney-La-Trinité, Staffal, Alagna, Riva Valdobbia.Viac informácií a výber hotelov a ďalších ubytovacích zariadení na http://monterosa-ski.net/wp/ski-for-free-2017-18/

 

Oblasť Monte Rosa sa rozkladá v kantóne Údolia Aosty a tiahne sa od nadmorskej výšky 1212 m až do 3275 m. Zjazdovky sú urečené pre každého, na výber sú trate s rôznymi stupňami náročnosti. Na svoje si tu prídu aj deti či úplní začiatočníci. Pre úplnosť: Nájdete tu takmer 200 kilometrov zjazdoviek.