Slovak

Americká inšpirácia v Andermatte: Flexibilné ceny skipasov

3. október 2017 | Skiinfo/OnTheSnow

Správy z regiónu: Švajčiarsko

Strediská v tomto článku: Skiarena Andermatt-Sedrun

Freeride v Andermattu

Freeride v Andermattu

Copyright: Christoph Jorda | www.christophjorda.com

8,80 EUR za celodenný skipas v stredisku, kde sa lyžuje na 120 km zjazdoviek? Áno, v Švajčiarsku je to možné. Od tejto zimy ponúka Andermatt flexibilné ceny skipasov. Obecne platí, že čím skôr kúpite, tým je tarifa výhodnejšia. Bežné jednodňové skipasy v Andermatte začínajú od 37 švajčiarskych frankov pre dospelého a 13 CHF pre deti.

Cena tarify je závislá od dátumu nákupu, od sezóny, od dňa v týždni a dokonca aj od počasia. Výhodnejšia je aj zľava na detské skipasy, ktorá dosahuje 66 % (predtým to bolo 50 %) a zľava na juniorské skipasy - 33 % (predtým 25 %). Rodiny a skupiny môžu rátať s 10% zľavou.


Lacná januárová príležitosť

Lyžiari už dlho vedia, že najlepšie obdobie sú prvé dva januárové týždne po Troch kráľoch. Ceny sú zvyčajne nízke, lebo davy lyžiarov z vianočných prázdnin už odcestovali domov a ďalšia vlna lyžiarov sa v Alpách objaví až ku koncu januára. Andermatt však prichádza s bezkonkurenčnou ponukou! V dňoch 8.-12. a 15.-19. januára je možné zakúpiť jednodňové skipasy za 10 švajčiarskych frankov, čo je cca 8,80 EUR. To je prinajmenšom 3x lacnejšie ako v najväčších slovenských lyžiarskych strediskách v rovnakom období. 

Ponuka bude dostupná od 30. októbra 2017 na stránkach www.skiarena.ch i  www.ticketcorner.ch/ski.

Skiarena Andermatt-Sedrun  - © Skiinfo

Skiarena Andermatt-Sedrun

Copyright: Skiinfo

 

Reklama

Reklama

Reklama