Tento rok ponúka 5 miest zo spolku "Alta Pusteria Tourist Consortium reserve" výnimočné príležitosti pre rodiny, ktoré si chcú užiť Dolomity naozaj naplno. Mnohé športové aktivity budú pre Vaše deti zábavné, ale zároveň aj bezpečné. Zatiaľ si Vy môžete užiť dni plné relaxu a oddychu a to všetko za skvelé ceny.

Zábava na snehu: začiatočníci ale aj pokročilejší, ktorí si chcú vylepšiť svoju techniku si môžu vybrať medzi rôznymi lyžiarskymi a snowboardovými školami. Individuálna cena začína na 33€ na osobu. Profesionálne vyškolený personál prevedie mládež postupne každým typom zjazdovky.
Určite navštívte dve najväčšie atrakcie v celom údolí Alta Pusteria. Prvou z nich je obrovský snehuliak, vítajúci lyžiarov na vrchnej stanici 6-sedačkovej lanovky. Keď teploty klesnú a napadne veľa snehu, výška snehuliaka prekročí dva metre. Neváhajte a odfoťte sa s miestnym maskotom.  
U detí budú mať obrovskú odozvu aj miestne soby, pretože v Taliansku ich nájdete len tu. Boli privezené z ďalekého severu Fínska pred ôsmimi rokmi s od tej doby sa ich počet zdvojnásobil. Dnes ich môžu deti vidieť každý deň a dokonca majú možnosť previezť sa na saniach Santa Clausa.
Alternatívny program, ktorí nikdy nesklame je sánkovanie. V Dolomitoch nájdete mnoho prírodných sánkarských tratí, ale tento rok si zajazdíte na tratiach v Croda Rossa a Baranci aj večer. Raz za týždeň budú sánkarské dráhy osvetlené, takže si môžete užiť skvelé večerné sánkovanie. S modernými lanovkami a ústretovými požičovňami bude organizácia Vášho výletu hračkou.

Na ukončenie náročného dňa Vám odporúčame návštevu San Candido Acquafun. Nie je to len obyčajná plaváreň, ale vodný prak pre celú rodinu. Nájdete tu tobogány, jacuzzi a iné atrakcie. To všetko s výhľadom na pohoria Južného Tirolska. Nenájdete lepšie miesto na relaxáciu ako v tomto vodnom svete v lone prírody.
"Free Skipass Familiy" je späť! Výhodná ponuka pre deti do 8 rokov. Viacdňový  skipass (od 2 do 28 dní) majú deti do 8 rokov zdarma. Ponuka platí iba pri kúpe skipassu pre dospelého. Kúpa skipassu za plnú cenu Vám zabezpečí aj ďalší lístok pre dieťa do 4 rokov zdarma. Pre rodiny s deťmi do 16 rokov sú prichystané špeciálne zľavy, ale iba pri zakúpení skipassov v plnej cene pre rodičov.
Dolomity Super Kids super akcia od 17.marca do 15.apríla 2012: všetky deti do 8 rokov neplatia skipass ani ubytovanie, deti do 12 rokov majú na všetko 50% zľavu. Táto ponuka platí v pomere 1 dieťa-1 dospelý (max. 2 deti), ubytovanie minimálne na 7 dní v spoločnej izbe vo všetkých ubytovacích zariadeniach zúčastňujúcich sa tejto akcie. Pre deti do 12 rokov poskytujú zľavy aj požičovne lyžiarskeho vybavenia a lyžiarske školy.
Pre ďalšie balíčky výhodného ubytovania navštívte internetovú stránku Alta Pusteria Tourist Consortium, www.altapusteria.info .

Ďalšie informácie:
Consorzio Turistico Alta Pusteria
Via Dolomiti 29 - 39034 Dobbiaco
Tel. + 39.0474. 913156
Fax + 39.0474. 914361
info@altapusteria.info
www.altapusteria.info

Carmen Schwingshackl - carmen.schwingshackl@altapusteria.info
   Kancelária:
Connexia
Via Panizza, 7 - 20144 Milano
Tel. +39.02.8135541
Fax +39.02.89180056
Alessandra Bassani - alessandra.bassani@connexia.com
Stefania De Scisciolo - stefania.descisciolo@connexia.com
www.connexia.com