Slovak

Najlepšie Après-ski

Najlepšie Après-ski - ©St. Anton Tourism

Najlepšie après-ski bary v Alpách

Après-ski je čoraz viac vyhľadávanou súčasťou lyžovačky. Náš sprievodca vám predstaví tie najvychýrenejšie bary, ktoré stojí za to po lyžovačke navštíviť!

Osem najluxusnejších après ski barov na svete - ©la Folie Douce

Osem najluxusnejších après ski barov na svete

Celonočné večierky so šampanským a žiadne zatváracie časy – bohatí a slávni nikdy nerobia veci polovičato a v týchto nóbl miestach, kde to žije, nie sú žiadne pravidlá. Čítajte ďalej, aby ste sa dozvedeli, kde sa svetová elita skutočne uvoľňuje, aby sa správne vybúrila na zjazdovke.

Keď sa nedá odolať - k dobrej lyžovačke patrí aj dobré jedlo - ©Stubaier Gletscher/C.Schöch

Keď sa nedá odolať - k dobrej lyžovačke patrí aj dobré jedlo

O vydarenej dovolenke môžeme hovoriť vtedy, keď máme k dispozícii dobré jedlo z regiónu, ktoré si môžeme vychutnať v autentickom prostredí. V údolí Stubaital to cítite pri každom jedle. Takmer 40 reštaurácií a horských chát neponúka len vynikajúce pokrmy, ale aj mimoriadne výhodné služby, vďaka ktorým človek nespomína len na dobré jedlo.

Ischgl: Vynikajúce après-ski, perfektné zjazdovky, úžasný freeride - ©Eric Beallet

Ischgl: Vynikajúce après-ski, perfektné zjazdovky, úžasný freeride

Okrem množstva barov vás čaká aj 238 km zjazdoviek vo vychýrenej lyžiarskej oblasti Silvretta Arena, perfektný snowpark i wellness centrum.

Winter Music Opening 2017 v Jasnej [FOTO] - ©TMR

Winter Music Opening 2017 v Jasnej [FOTO]

Takto v sobotu 2.12. otvorili párty zimu v Jasnej! Bavili ste sa tiež? Ak nie, celá zima je pred nami a všetkých čaká kopec skvelých párty v Happy END Jasná.

Najlepšie drinky v Alpách: Toto sa pri après-ski pije najviac - ©Ferumov - Fotolia.com

Najlepšie drinky v Alpách: Toto sa pri après-ski pije najviac

Zisťovali sme v najznámejších alpských Après-ski baroch, čo sa túto zimu najviac pije, aké sú novinky v ponuke a čo sú trvácne hity barpultov...

Reklama

Reklama

Reklama