Slovak

Tipy na vianočné darčeky pre lyžiarov

Tipy na vianočné darčeky pre lyžiarov

Vianočné darčeky pre lyžiarov: Naše najnovšie tipy

Vianoce sa blížia priam raketovou rýchlosťou a poľovačka na najlepšie darčeky sa už dávno začala. Pokiaľ si ešte stále neviete dať rady, čím potešiť svojich blízkych, máme pre vás zopár tipov na niečo pekné, niečo užitočné, niečo drahé aj niečo, čo nezruinuje vašu peňaženku.

1
null

High-tech vychytávky pre milovníkov moderných technológií

Dárky pre milovníkov moderných technológií

Mobil už pod stromčekom našiel azda každý. Je čas začať uvažovať aj o ďalších moderných kúskoch ako sú chytré hodinky či dron.

Dron DJI Mavic AirSmartwatch POLAR M600LED snowboard: ideálna doska na nočné jazdyDron - a nemusíte byť profík
2
null

Drobnosti, ktoré potešia

Maličkosti od srdca

Pod stromčekom nemusia byť vždy len obrovské krabide. Radosť vie urobiť aj maličkosť. A my sme pre vás zopár maličkostí vybrali.

Ploskačka prvej pomociHrnky ako lyžiarske topánkyToaletný papier so sudokuSnowboardová lampaPloskačka v lyžiarskom dizajneBaterka s úkrytom na hotovosť
3
null

Aby telo bolo v teple

Oblečenie, ktoré zahreje aj poteší

Milovníci zimných športov nemajú teplého oblečenia nikdy dosť! Hrejivé rukavice, perfektná bunda či slušivá čapica sa navyše zíde aj pri zimných prechádzkach mestom, nie len na horách.

Vyhrievaná bunda Helly HansenKapuca Ninja HoodieLyžiarska maska: Vtipná a hrejiváŠál s vreckom na mobilOriginal Hanskie™ Sküüzi pre pohodové Après-ski

Reklama

Galéria

 - © Annon
Pánska snowboardová obuv Burton Ruler Boa®  - © Burton
Burton Name Dropper Snowboard - © Burton
 - © sportinator.cz

Reklama

Reklama