Lyžiarska oblasť Dolomiti Superski otvorila všetky svoje strediská a ponúka jedinečné množstvo upravených zjazdoviek, na ktoré vám ani celá dovolenka stačiť nebude!

Milovníci lyžovania v tejto najväčšej talianskej lyžiarskej oblasti môžu lyžovať vo všekých 12 strediskách vrátane Val Gardena-Alpe di Siusi, Val di Fassa a Arabba-Marmolada, ktorá spustila svoje vleky 6. decembra. 

Od 7. decembra ešte viac narástol počet otvorených zariadení, vrátane tých v strediskách Valle Isarco (s Gitschberg-Jochtal a Plose) a San Martino di Castrozza-Passo Rolle.

Tu je zopár čísiel, pri ktorých vám lyžiarske srdce poskočí:

➽ 367 pramávajúcich lanoviek a vlekov (82 % všetkých dopravných zariadení v oblasti)
➽ 844 km zjazdoviek (70% všetkých zjazdových tratí v oblasti)
➽ 12 údolí, v ktorých je možné od 8. decembra lyžovať.


A to ešte zďaleka nie je všetko: Hlavné lyžiarske okruhy, Sellaronda a Giro della Grande Guerra, budú (v závislosti od snehových podmienok) otvorené v tomto období:

➽ Sellaronda od 8.12.2017 do 8.4.2018

➽ Giro della Grande Guerra od 26.12.2017 do 18.3.2018

 

 Špeciálna akcia DOLOMITI SUPER PREMIERE 4=3  
    

Pokiaľ ste v pokušení vybrať sa na svoj prvý tohtoročný lyžiarsky výlet práve do čarovného prostredia Dolomitov, môžete využiť akciu "Dolomiti Super Première 2017". Ak si v rámci tejto akcie rezervujete ubytovanie do 20. decembra 2017 najmenej na 4 dni, získate skipas na jeden deň úplne zdarma. K tomu navyše aj zľavy na požičanie vybavenia aj na lyžiarske kurzy.
Akcia platí v partnerských zariadeniach Dolomiti Superski. Posledný deň, kedy túto výhodnú akciu možno využiť a skipasy kúpiť je 20. december. Posledný deň platnosti takého skipasu je 23. december 2017.

 

 

Predaj skipasov online

V každom z lyžiarskych stredísk, ktoré sú súčasťou Dolomiti Superski, je otvorená pokladňa, kde je možné skipasy kúpiť. Pre nás cezhraničných návštevníkov je však jednoduchšie kúpiť si skipas online cez stránku www.dolomitisuperski.com.


Sezónne skipasy v predpredaji do 24.12.2017

Sezónnu kartu, ktorá vám zaručuje takmer 5 mesiacov zábavy na svahoch 12 lyžiarskych areálov Dolomiti Superski, je možné zakúpiť v otvorených pokladniach lyžiarskych stredísk alebo online za predpredajovú cenu 800 EUR. Od 25.12. už budú tieto skipasy drahšie, plná cena bude 860 EUR.

Všetky podrobnosti o zľavách pre deti, juniorov a seniorov nájdete tu: www.dolomitisuperski.com/en/ski-pass/prices