DEMÄNOVSKÁ DOLINA (17. jún 2014) – Leto pod Chopkom je plné prekvapení. Bohatý animačný program v Hoteli Grand Jasná plní sny návštevníkov a podporuje malé nadané talenty. Najpriateľskejší hotel k deťom objavuje počas dvoch prázdninových mesiacov detský potenciál a rozvíja ho v dennom programe televíznej hviezdy s Andrejom Bičanom, tanečnej superstar s Riverpark Dance School, športového šampióna s Martinou Moravcovou a horského dobrodruha s Michalom Matošom a Tatrancom. Rodinná dovolenka so zábavnými tematickými týždňami v Jasnej je aj preto NAJ.  

   

Prísť do hôr, ďaleko od rušného mesta, schladiť sa z horúčav, započúvať sa do ticha a oddýchnuť si s rodinou je ideálnou voľbou ako príjemne prekvapiť svojich blízkych. Tí, ktorí vymenia mesto za hory a odpútajú sa od bežných povinností, čaká v Nízkych Tatrách nádherná príroda a tím profesionálov, ktorí sa kompletne postarajú o celú rodinu. Vďaka skúseným animátorom pod vedením odborných garantov, si dospelí pokojne vyložia nohy alebo zrelaxujú vo wellness, zatiaľ čo ich deti zažijú nezabudnuteľnú atmosféru detskej hviezdy. O malé talenty je v Hoteli Grand Jasná kráľovsky postarané. Svoje tajomstvo najúspešnejšieho moderátora poodhalí malým zverencom Andrej Bičan, vďaka ktorému získajú drobci skúsenosti z moderátorskej televíznej školy. Deti absolvujú hlasové a logopedické rozcvičky, naučia sa uvádzať správy, ale aj vystupovať v živom vstupe. Pohybovo nadaným pomôžu prejaviť sa taneční lektori z Riverpark Dance School. Lekcie tanca, ale hlavne zábava v detskej tanečnej šou, naberie ten správny smer pre neposedné skákajúce nožičky. Malí športovci si svoju nekončiacu energiu vybijú na tréningu v prírode. Dvojfázovú aktivitu v prírode zavŕši zápas šampiónov. Garantom tematického týždňa je plavkyňa Martina Moravcová. Outdoorové animácie sú vhodnou aktivitou pre bádateľské a hĺbavé typy. S tvorivými pomocníkmi objavia dobrodruhovia tajomstvá Demänovskej Doliny, dozvedia sa ako sa správať v lese, či viazať uzol, zlaňovať alebo rozpoznávať jedlé rastliny. Súčasťou programu je aj ukážka práce Horskej záchrannej služby Nízke Tatry (HZS), ale aj prezentácia košickej ZOO. Týždeň povedú Michal Matoš z HZS a známy televízny TatranecViac k tematickým týždňom TU.     

 

Nezabudnuteľné leto pod Chopkom garantuje „kids friendly“ a rodinne orientovaný Hotel Grand Jasná****, ktorý ocenila aj Únia materských centier najvyšším stupňom priateľskosti. Celoročné stredisko Jasná svojou veľkorysosťou ponúka rodinné aktivity v blízkosti hotela ako je MiniZOO, ktoré stráži domáci miláčik pes Maco, či detské atrakcie: nafukovací hrad, trampolína a originálne ihrisko. Spoločné zážitky si rodiny s deťmi užijú na výlete lanovkami na Chopok, člnkovaní na jazierku Biela Púť, v neďalekom Aquaparku Tatralandia alebo na turistike, bicykloch, či po stopách Pokladu draka Demiána.