Pre všetkých návštevníkov, ktorí neradi strácajú čas státím v rade pred pokladňami a po príchode do strediska si to zamieria radšej priamo na svah majú na Donavoloch jedinečnú ponuku – „nekonečnú sezónku“. Áno, nekonečnú, pretože s koncom zimnej sezóny nekončí jej platnosť! S touto sezónkou je možné odteraz využívať lanovku na Novú hoľu aj počas celej letnej sezóny 2021!

A to nie je všetko, lyžovať je možné takmer nekonečne dlho na dennom aj večernom lyžovaní na Záhradišti, každý deň bez obmedzenia a výluk, od prvého do posledného dňa zimnej sezóny hoci aj 12 hodín denne.

Nekonečne veľa zábavy si s nekonečnou sezónkou užijú aj naši najmenší návštevníci v jednom z najväčších detských funparkov v strednej Európe. Vstup do funparku na všetky posuvné pásy a vlek je už zahrnutý v cene tejto sezónky.

Všetkých našich zákazníkov si veľmi vážime a majiteľov nekonečnej sezónky za ich lojalitu odmeníme pri každej návšteve v našich reštauračných zariadeniach na Záhradišti a Novej holi. S nekonečnou sezónkou získaš 10% zľavu z výšky konzumného v Chate pod Magurou, bistre Záhradište a nových prevádzkach rýchleho občerstvenia pri oboch údolných staniciach lanoviek.

Každý, kto využije našu ponuku získava k sezónnemu skipasu rovnako ako po minulé roky aj kartu hosťa - PARK SNOW Card a s ňou zaujímavé zľavy u našich partnerov na Donovaloch alebo blízkom okolí.

Žijeme v uponáhľanej dobe a blížiaca sa zimná sezóna bude pre nás všetkých určite iná. Napriek všetkým opatreniam a obmedzeniam, ktoré v každodennom živote musíme dodržiavať, pobyt na čerstvom vzduchu je jednou z najmenej rizikových aktivít. Urobíme všetko preto, aby sa hostia u nás v PARK SNOW Donovaly cítil čo najlepšie a bezpečne. Zdravie našich hostí a zamestnancov je pre nás prvoradé, preto dbáme na všetky opatrenia v záujme zabránenia ďalšieho šírenia koronavírusu. A preto všetkým držiteľom nekonečnej sezónky garantujeme vrátenie plnej sumy v peňazí v prípade, ak by stredisko kvôli nariadeným opatreniam nemohlo byť v sezóne 2020/2021 otvorené, príp. garantujeme majiteľom sezónnych skipasov prednostné právo využitia dopravných zariadení v prípade prevádzky dopravných zariadení pri obmedzenej kapacite.

Nekonečne veľa možností, zážitkov a dobrodružstiev zažijete s nekonečnou sezónkou počas celého roka len u nás, v PARKu SNOW Donovaly! A to všetko len za 199€ pre každého, kto si zakúpi nekonečnú sezónku v predpredaji do 15. decembra 2020 v našom https://skipas.parksnow.sk/ alebo v strediskových pokladniach.

Kúp online a ušetri!

Zakúpiť si skipas online sa odteraz oplatí ešte viac! Okrem času stráveného v rade pred pokladňou môžu všetci zakúpením skipasu v našom webshope dokonca aj reálne ušetriť a lyžovať aj v tejto sezóne za ceny z minuloročnej lyžiarskej sezóny. Ceny v pokladniach strediska sa od tohtoročnej sezóny budú líšiť a v priemere budú o 5% vyššie ako pri kúpe cez internet. 

„Nové“ večerné lyžovanie

Večerné lyžovanie sa už niekoľko sezón teší veľkej obľube nie len dovolenkujúcich hostí priamo v stredisku na Donovaloch, ale po práci si radi prídu zalyžovať aj lyžiari z blízkeho okolia.

Pred tohtoročnou zimnou sezónou sme pristúpili k modernizácii, ktorá zabezpečí ešte kvalitnejšie a hlavne ekologickejšie osvetlenie hlavnej zjazdovky na Záhradišti a po novom aj zjazdovky pri vleku Lomená poma, čím sa večerné lyžovanie na Donovaloch stane najväčším na Slovensku. Osvetlenie dokopy viac ako 2 kilometrov zjazdoviek zabezpečí technológia s modernými LED svietidlami, ktoré sú aj menej energeticky náročné a šetrnejšie k životnému prostrediu a zároveň oveľa efektívnejšie a výkonnejšie. Samozrejme, bezpečnosť našich návštevníkov je pre nás prvoradá. Viac svetla znamená aj viac bezpečnosti počas večerného lyžovania, ktoré si návštevníci budú môcť vychutnať tak ako doteraz od Vianoc až do ukončenia jarných prázdnin začiatkom marca každý deň od zotmenia až do 21 hodiny.

Nové après-ski ski bary priamo na zjazdovkách

Skvelá lyžovačka ide ruka v ruke s kvalitnými doplnkovými službami a reštauračnými zariadeniami na svahu i mimo neho. Obľúbená zastávka všetkých lyžiarov pri údolnej stanici lanovky na Novú hoľu, apres ski Husky bar dostal nový šat. Na zväčšenej ploche samotného baru a novej terase pribudlo viac ako 60 miest na sedenie pri stoloch či v útulnej lounge zóne.

Úplnou novinkou je apreski bar v blízkosti 4-sedačkovej lanovky na Záhradišti. Rovnako veľký bar s kruhovým pôdorysom a s vynovenou spoločnou terasou s Bistrom Záhradište bude lyžiarom k dispozícii denne počas celého dňa, počas denného aj večerného lyžovania.

Okrem kvalitnej kávy a chutných koláčikov si lyžiari budú môcť počas lyžiarskej pauzy v oboch baroch pochutnať aj na drobnom občerstvení vo forme teplých a studených snackov. Kvalitné alkoholické a nealkoholické nápoje, dobré pivo či čapovaná kofola sú v oboch apres ski baroch samozrejmosťou.

O príjemnú atmosféru postará kvalitná reprodukovaná hudba z moderného ozvučenia od renomovanej firmy Funktion-One. Rekonštrukciou v záujme skvalitnenia služieb a rýchlejšej obsluhy zákazníkov prešlo aj Bistro na Záhradišti.

Našich verných návštevníkov, majiteľov „nekonečnej sezónky“ čaká pri návšteve reštauračných prevádzok strediska, t.j. oboch apreski barov, Bistra Záhradište a reštaurácie Chaty pod Magurou darček vo forme 10%-nej zľavy z hodnoty konzumného po predložení čipovej karty so skipasom.

 

Deti budú aj túto zimu na Donovaloch šťastné

Na malých návštěvníkov PARK SNOW Donovaly čakajú obľúbené atrakcie, ako je najväčší detský FUN PARK v strednej Európe, vianočné mestečko Donovalkovo či bezplatná lyžovačka pre všetky deti do 6 rokov veku, v prípade viacdňových skipasov sa veková hranica posúva až na 8 rokov.

Lyžiari vedia ušetriť aj vďaka karte PARK SNOW Card, ktorú získavajú v partnersom ubytovacom zariadení, ak sa ubytujú aspoň na 2 noci.