V najväčšom lyžiarskom stredisku na Kysuciach, v Snowparadise Veľká Rača v Oščadnici, prebiehajú aj napriek aktuálnej situácii s COVID-19 prípravy rovnako ako pred každou zimnou sezónou.

 

V Snowparadise sa vykonávajú revízie a údržby lanoviek a vlekov, kontroly zasnežovacích systémov, rozmiestňujú sa snežné delá po tratiach a pripravujú zaujímavé novinky, ktoré majú skvalitniť služby v tomto stredisku. Dokonca už aj spustili online predaj skipasov, pričom všetky skipasy kúpené v e-shope sú za minuloročné ceny.

Snowparadise Veľká Rača chce motivovať lyžiarov, aby nakupovali skipasy online cez internet a tým sa vyhli dlhým radám pri pokladniach a mohli si ísť užiť lyžovačku priamo na svah. Ďalšou výbornou motiváciou je, že skipasy kúpené online sú lacnejšie.

 

Skipasy za zvýhodnené ceny

Do 23. decembra 2020 majú aj špeciálne akcie na predpredaj zvýhodnených sezónnych skipasov, ako napr. Rodinná sezónka, Super sezónka s večerným lyžovaním – zvlášť pre dospelých, juniorov a deti. Navyše, pri zakúpení zvýhodnených sezónnych skipasov rozdávajú aj množstvo ďalších výhod a darčekov, ako napríklad bezplatný servis lyží či bezplatná jazda na bobovej dráhe. A keďže je to seriózne lyžiarske stredisko, tak garantuje vrátenie plnej sumy peňazí za sezónne skipasy, ak nebude môcť otvoriť sezónu z dôvodu pretrvávajúcej pandémie COVID-19. Bližšie informácie nájdete TU.