Milovníci lyží a snowboardov z celého sveta!

Sme hrdí na to, že sme vám po celé roky mohli poskytovať bezplatný prístup k snehovým správam, k informáciam o lyžiarskych strediskách a k sprievodcom po horách a sme vďační za vašu vernosť a váš prínos lyžiarskej komunite na našich stránkach.

Vzhľadom na meniace sa mediálne prostredie utrpela spoločnosť Mountain News Corporation v ostatných rokoch finančné stráty. Teraz čelíme, tak ako celý náš segment, ďalším ekonomickým výzvam, ktoré prináša pandémia COVID-19, a žiaľ sa ukázalo ako nemožné pokračovať v činnosti aj naďalej.

Činnosť Mountain News Corporation a našich webových stránok OnTheSnow a Skiinfo bude 13. júla 2020 ukončená. Zisťujeme možnosti predaja, partnerstva či spolupráce s iným prevádzkovateľom online médií, aby sme vám mohli dopriať rovnaké alebo ešte lepšie online zážitky. Pre dotazy ohľadom Mountain News Corporation píšte na e-mail Feedback_OTS@mountainnews.com.

Chceme sa poďakovať našim verným zamestnancom za ich neúnavnú mnohoročnú prácu, vďaka ktorej vám všetkým prinášali skvelé informácie. Sme si istí, že naša kolektívna vášeň pre lyžovanie a snowboarding bude žiť ďalej.

Vidíme sa na horách.

 

Mountain News Corporation