Ak si fanúšik lyžovania na Donovaloch, no často lyžuješ aj v okolitých krajinách, je Snowpass Card pre teba to pravé.

Na lyžiarsky trh vstupuje najväčší skipas nielen v Európe, ale zrejme aj na celom svete - Snowpass Card. Na túto jedinečnú kartu bude možné už v zime 2019/2020 lyžovať v 11 európskych krajinách - a čo je ešte lepšie, vo viac ako sto lyžiarskych strediskách. A to najlepšie na koniec: Do výčtu zahrnutých stredísk patrí aj PARK SNOW Donovaly, ako jediné slovenské lyžiarske stredisko, ktoré sa stalo súčasťou tohto ambicioózneho projektu. 

 

Lyžuj so Snowpass Card aj na Donovaloch

Hoci ešte na jar tohto roku sme v prvom článku o chystanej Snowpass Card písali, že do projektu Snowpass Card nie je zahrnuté žiadne slovenské ani české stredisko, Donovalom sa podaril husársky kúsok a do tohto veľkolepého celoeurópskeho projektu sa napokon zaradia už v prvej sezóne jeho pôsobenia! Viac o Donovaloch v Snowpass Card nájdeš tu (v angličtine). 

 

 

Výhodná cena 395 EUR pre prvých 50 tisíc kupujúcich

Koncept Snowpass Card je jednoduchý: Za zvýhodnenú cenu 395 eur si môžete zakúpiť skipas, ktorý platí od 1. novembra 2019 do 25. apríla 2020. Za túto zvýhodnenú cenu je možné kúpiť prvých 50.000 skipasov - ďalšie už budú za bežnú cenu 895 eur.

➽ Dobre vedieť: Jediné obmedzenie, ktoré Snowpass Card prináša: V každom zahrnutom skiareáli bude tento skipas platiť iba 10 dní. Ak teda veľa cestujete a chcete počas jednej zimnej sezóny lyžovať v mnohých lyžiarskych strediskách, možno je práve Snowpass Card pre vás to pravé.