Vitajte v novej verzii našej aplikácie. Tu nájdete zoznam dôležitých otázok:

Otázka: Ako môžem pridať lyžiarske stredisko k obľúbeným? 
➽ Odpoveď: Najskôr vyhľadajte stredisko, ktoré si chcete pridať k obľúbeným. Použite vyhľadávací nástroj označený symbolom lupy (napríklad v záložke Moje strediska). Akonáhle sa zobrazí profil hľadaného strediska, stačí kliknúť na hviezdičku vpravo hore. A tento lyžiarsky rezort je odrazu v zozname vašich obľúbených...

Otázka: Ako si môžem nastaviť upozornenie na prašan? 
➽ Odpoveď: V sekcii "Nastavenie" si môžete definovať, kedy chcete byť informovaní o čerstvom prašane. Zvoľte si hodnotu (počet centimetrov) a akonáhle v niektorom z vašich obľúbených stredísk napadne aspon toľko čerstvého snehu, dostanete upozornenie do mobilu.

Otázka: Ako môžem zdieľať snehové správy so svojimi priateľmi a ostatnými lyžiarmi?
➽ Odpoveď: Vyhľadajte stredisko, o ktorého snehových podmienkach chcete informovať ostatných a použite funkciu "Pridaj správu" alebo "Pridaj fotku". Takto môžete prostredníctvom správy z prvej ruky uvedomiť o aktuálnom stave v lyžiarskom stredisku ostatných lyžiarov. Všetky položky vašich správ zo zjazdovky pred zverejnením kontroluje náš redakčný tím.

Otázka: Ako môžem triediť svoje obľúbené strediská? 
➽ Odpoveď: Svoje obľúbené strediská môžete zoradiť podľa dátumu otvorenia, podľa názvu, množstva nového snehu či výšky snehu. Medzi týmito možnosťami môžete prepínať jednoducho kliknutím na zvolenú variantu.

Otázka: Hľadám mapy zjazdoviek, ceny skipasov, aktivitu strediska na sociálnych sieťach, fotogalérie, webovky alebo recenzie lyžiarskych stredísk. Kde to všetko nájdem? 
➽ Odpoveď: Jednoducho otvorte kartu lyžiarskeho strediska a všetko, čo vás zaujíma, nájdete na jednotlivých záložkách...